Nuxe BIO Rozjasňující detoxikační maska 50 ml

Kosmetika

Značka: NUXE BIO
Oslnivá pleť díky péči s 99 % přírodních surovin. Bio pleťová maska obsahuje sezamový olej a citrusový extrakt, které čistí a rozjasňují pleť.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
595

O produktu

50120710

Oslnivá pleť díky péči s 99 % přírodních surovin. Nuxe Bio Rozjasňující detoxikační maska obsahuje sezamový olej a citrusový extrakt, které zbavují pleť zatížení nečistot a škodlivin a zanechávají ji nádherně zářivou. Vitamin E podporuje regeneraci pleti. Po použití je pleť svěží, oslnivá a plná síly. Maska poskytuje výjimečný zážitek a potěšení všem typům pleti.

Výsledek:

  • detoxikuje a rozjasňuje pleť
  • zanechává pleť svěží a plnou síly
  • pro všechny typy pleti

Krása z čisté přírody

Kosmetika Nuxe Bio je ORGANICKÁ péče o pleť, která soustředí všechny výhody přírody. Používá ty nejefektivnější aktivní složky, jejichž potenciál je podpořen pomocí technologií šetrných k životnímu prostředí. Textury krémů jemně splývají s pokožkou a přináší pocit potěšení díky vůním, které NUXE drží v tajnosti. Životní cyklus této řady Made in France je založen na odpovědném přístupu, který používá ekologicky navržené obaly, aby se snížil dopad na planetu. Řada Nuxe Bio je certikována jako ORGANIC štítkem ECOCERT v souladu se standardy COSMEBIO.


Složení

Veganské složení doplněné o citrusový extrakt a sezamový olej, který je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, vlákninu, minerály a antioxidanty. 99 % složek přírodního původu,
50 % složek z organického zemědělství.

Použití

Jednou nebo dvakrát týdně aplikujte malé množství přípravku v tenké vrstvě na suchý obličej. Nechte působit 5 minut, poté krouživými pohyby masírujte, dokud se textura nezmění v olej. Opláchněte studenou vodou.

O značce

Prestižní francouzská kosmetika Nuxe v sobě kombinuje jedinečnou sílu přírody s účinností vědy. Produkty Nuxe jsou vyvíjené výhradně za použití originálních metod, které jsou založené na poznatcích moderní botaniky a s maximálním využitím síly rostlinné přírody: bez minerálních olejů a barviv. Výjimečnost Nuxe spočívá v okouzlujících vonných esencích s květinovými tóny. Ikonickým produktem značky je skvostný suchý olej Nuxe Prodigieuse.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.