Oclean Kids sonický kartáček modrý

Dentální hygiena

Značka: OCLEAN
Sonický kartáček Oclean Kids pro děti od 6 let poskytuje až 79 200 oscilačně-rotačních pohybů/min, efektivně vyčistí zuby, ale zároveň respektuje citlivé dětské dásně.
NAVÍC Oclean Standard Clean Soft náhradní hlavice 2 ks bílé Při nákupu produktů značky Oclean v minimální hodnotě 999 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Oclean Standard Clean Soft náhradní hlavice 2 ks bílé za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
NAVÍC Oclean Standard Clean Soft náhradní hlavice 6 ks bílé Při nákupu produktů značky Oclean v minimální hodnotě 1799 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Oclean Standard Clean Soft náhradní hlavice 6 ks bílé za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
1 099

O produktu

50142258

I vaše děti mohou využívat pokročilou a moderní technologii dentální hygieny, která ale bude respektovat jejich citlivé zuby a dásně. Oclean Kids kartáček poskytuje veškeré výhody sonického čištění pomocí oscilačně-rotačního pohybu s mikrovibracemi, a zároveň nabízí jednoduché použití a šetrnou péči o dásně. Je vhodný pro děti od 6 let, nabízí 2 režimy čištění (2 intenzity) včetně jemného režimu. Výchozí doba čištění je nastavena na 2 minuty a každých 30 sekund kartáček připomene, aby dítě změnilo oblast čištění. Kompaktní hlavice kartáčku s jemnými vlákny je uzpůsobená malým dětským ústům. Prémiová vlákna Du Pont™ účinně uvolňují fluoridy po dobu 3 měsíců, což pomáhá remineralizovat zubní sklovinu a zlepšovat zdraví ústní dutiny. 

Moderní oscilačně-rotační technologie

Vynikající účinnost čištění zaručuje magnetický motor Maglev, který poskytuje až 79 200 pohybů/min. Moderní technologie tohoto motoru vytváří oscilačně-rotační pohyb s mikrovibracemi, které rozpohybují hlavici kartáčku a tím velmi jemně, ale přitom efektivně vyčistí zuby a odstraní plak. Kartáček Oclean má dlouhou životnost, nízkou hlučnost a vysokou výkonnost

Hlavní vlastnosti:

  • sonický zubní kartáček pro děti od 6 let
  • 2minutový inteligentní časovač a 30sekundový indikátor mezičasu
  • 2 režimy, 2 intenzity
  • vodotěsný
  • ovládání jedním tlačítkem
  • ergonomický design vhodný pro děti
  • 30denní výdrž baterie
  • magnetická základna nabije kartáček za 3 hodiny
  • moderní vzhled a elegantní design

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.