Ocutein Brillant Lutein 25 mg 90+30 tobolek + dárek

Doplněk stravy

Ocutein Brillant Lutein nabízí ještě více luteinu s rychlejším a dlouhodobějším účinkem, a zinek s vitaminem A, který je důležitý pro udržení normálního stavu zraku.
769

Cena za 1 kus: 769 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50071626

Ocutein Brillant Lutein nabízí ještě více luteinu s rychlejším a dlouhodobějším účinkem, a zinek s vitaminem A, který je důležitý pro udržení normálního stavu zraku. Přípravek je navíc obohacen o fosfatidylcholin, který dále zlepšuje vstřebávání a využití luteinu. Doplněk stravy obsahuje přírodní KAROTENOID COMPLEX (lutein, zeaxanthin a vitamin A), který je významnou skupinou karotenoidů, které jsou soustředěny zejména ve žluté skvrně - malé části sítnice, která je zodpovědná za centrální vidění. ANTIOXIDANT COMPLEX (zinek, měď a selen) přispívají k ochraně buněk před oxidačním poškozením.

Hlavní vlastnosti:

  • 25 mg luteinu v jedné tobolce
  • vitamin A a zinek udržují kvalitu normálního zraku, vyživují unavené oči
  • zinek, měď a selen přispívají k ochraně buněk před oxidačním poškozením

Dávkování

1 tobolka denně, nejlépe během jídla.

Složení

1 tobolka obsahuje: 25 mg luteinu (RHP není stanovena) a z toho 3 mg zeaxantinu, 20 mg fosfatidylcholinu (RHP není stanovena), 17 mg zinku (170 % RHP), 1 mg mědi (170 %), 0,026 mg selenu (47 % RHP), 0,655 mg vitamin A (81 % RHP), 0,200 mg kyseliny listové (100 % RHP), sójový olej, včelí vosk, želatinu, glycerol, čištěnou vodu a přírodní barvivo karamel. RHP = referenční hodnota příjmu

Upozornění

Doplněk stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Přípravek není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.