Ocuvite LUTEIN forte 60+30 tablet

Doplněk stravy

Značka: OCUVITE
S luteinem, zeaxanthinem a se zinkem, který pomáhá k udržení dobrého zraku. Obsahuje selen a vitaminy C a E, které přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.
NAVÍC Artelac Spray oční sprej 10 ml Při nákupu 2 ks označených produktů značky Ocuvite v libovolné kombinaci získáte NAVÍC Artelac Spray oční sprej 10 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2023 nebo do vyprodání zásob.
579

Cena za 1 kus: 6 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50088498

Doplněk stravy s luteinem, zeaxanthinem a se zinkem, který pomáhá k udržení normálního stavu zraku. Karotenoidy lutein a zeaxanthin se ve vysoké míře nacházejí v centrální oblasti sítnice, která je zodpovědná za ostré vidění. Tělo je nedokáže samo syntetizovat, proto je nutný jejich dostatečný příjem ve stravě. S přibývajícím věkem jejich hladina postupně klesá. Vitaminy C a E tvoří nepostradatelnou součást antioxidačního systému a spolu se stopovými prvky zinkem a selenem přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Zinek je potřebný pro udržení dobrého zraku a přispívá k normálnímu metabolismu vitaminu A.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje karotenoidy lutein a zeaxanthin, které jsou přirozenou součástí oční sítnice
  • selen, zinek a vitaminy C a E pomáhají chránit buňky před oxidačním poškozením
  • zinek pomáhá k udržení dobrého zraku

Dávkování

1-2 tablety denně.

Složení

Vitamin C 60 mg, vitamin E 8,8 mg, Lutein 6 mg, zinek 5 mg, zeaxanthin 0,5 mg, selen 20 µg v jedné tabletě.

Plnidlo celulóza, leštící látka hydroxypropylmethylcelulóza, maltodextrin, modifikovaný škrob, protispékavé látky jako je oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin, barviva - oxid titaničitý, leštící látka - mastné kyseliny, barviva - oxidy a hydroxidy železa.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.