Old Spice

  (47)

Kdo by neznal Old Spice? Americká značka pánské kosmetiky s letitou tradicí a nezaměnitelným námořnickým designem se dokonale přizpůsobuje požadavkům moderního muže. V pestrém sortimentu značky najdete výrobky péče na holení, pánské sprchové gely, pánské deodoranty a produkty péče o tělo.

Seřadit podle
Procter Gamble CASHBACK (březen až květen 2024)

Old Spice – ikona pánské kosmetiky

Populární značka se zrodila ve 30. letech minulého století. I když byly první výrobky určeny pro ženy, časem se začaly vyrábět také produkty pro muže. Dnes se jedná o přední značku pánské kosmetiky, v jejíž sortimentu najdete přípravky péče o tělo, ale také pro úpravu vousů a po holení.

Komfortní holení s Old Spice

Holení a péče o vousy nikdy nebyla snazší. Vody a balzámy po holení mají neodolatelnou mužnou vůni a uleví podrážděné pokožce. Muži, kteří si svůj plnovous pěstují, jistě ocení balzámy a kondicionéry na vousy, které je zjemní.

Deodoranty s velkou dávkou svěžesti

Nejen letní dny, ale i sportovní aktivity způsobují nadměrné pocení, se kterým snadno pomohou antiperspiranty a deodoranty Old Spice. Ty jsou šetrné k pokožce i oblečení, na kterém nezanechávají skvrny.