Olynth Plus 1 mg/ml + 50 mg/ml nosní sprej 10 ml

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: OLYNTH
Nosní sprej snižuje otok nosní sliznice při rýmě, podporuje hojení poraněné nosní sliznice a ulevuje při nealergickém zánětu nosní sliznice u dospělých a dětí od 6 let.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
99 ušetříte 30 Kč

Původní cena 129 Kč sleva 23%

O produktu

50116279

Nosní sprej Olynth Plus způsobuje rychlé stažení cév nosní sliznice, a tím snižuje její otok. Usnadňuje dýchání nosem. Zároveň díky obsahu dexpanthenolu podporuje hojení a chrání nosní sliznici. Přípravek Olynth Plus 1 mg/ml + 50 mg/ml se používá u dospělých a dětí od 6 let.

Trápí vás rýma, nachlazení a poraněná nosní sliznice? Vyzkoušejte nosní sprej Olynth® Plus s dexpanthenolem

 • Uvolňuje ucpaný nos
 • Podporuje hojení poraněné nosní sliznice a chrání ji
 • Neobsahuje konzervační látky
 • Rychlá a účinná úleva od rýmy a ucpaného nosu již od 5 minut

Na boj s ucpaným nosem zvolte nosní spreje Olynth®

V boji proti příznakům rýmy a nachlazení pomohou léčivé přípravky Olynth®. Zmírňují otok nosní sliznice, pomáhají se zbavit nahromaděných hlenů v nose a vedlejších nosních dutinách a tím usnadňují dýchání nosem. Účinek se obvykle dostaví již za 5 minut.

Poraněná nosní sliznice

Máte-li rýmu často nebo dlouho a neřešíte ji, může i vlivem suchého povrchu sliznice dojít k drobným poraněním, prasklinkám či lehkému krvácení sliznice. Pokud se vám během rýmy tvoří na nosní sliznici drobné ranky, vyzkoušejte Olynth® Plus s dexpanthenolem, který přináší 4 výhody v 1 přípravku: uvolňuje ucpaný nos, podporuje hojení poraněné nosní sliznice, chrání ji a neobsahuje konzervační látky, které mohou nosní sliznici dráždit. Díky speciální technologii dávkovací pumpičky zůstává obsah přípravku mikrobiologicky stálý až 6 měsíců po prvním otevření. Podání léků Olynth® před spaním uvolní dutiny, a přispěje tak ke klidnému spánku bez ucpaného nosu a důkladnému odpočinku, tolik důležitému pro úplné uzdravení.

Proč si vybrat Olynth® Plus?

 • Uvolňuje ucpaný nos
 • Podporuje hojení poraněné nosní sliznice
 • Chrání nosní sliznici
 • Bez konzervantů
 • S obsahem léčivého dexpanthenolu
 • Snižuje prokrvení a otok nosní sliznice
 • Nástup účinku již od 5 minut

Dávkování

Děti od 6 let a dospělí aplikují 1 vstřik do každé nosní dírky až 3x denně podle potřeby. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 7 dní. Opakované použití je možné pouze po několikadenní přestávce v používání. Pokud se příznaky Vašeho dítěte zhorší nebo nezlepší do 3 dnů, poraďte se s lékařem.

Složení

Léčivými látkami jsou xylometazolini hydrochloridum 1 mg a dexpanthenolum 50 mg v jednom ml roztoku nosního spreje. Jeden vstřik obsahuje 0,1 ml roztoku nosního spreje obsahující xylometazolini hydrochloridum 0,1 mg a dexpanthenolum 5,0 mg.

Dalšími složkami jsou dihydrogenfosforečnan draselný, dodekahydrát hydrogenfosforečnanu sodného, voda pro injekci.

Upozornění

Nepoužívejte dlouhodobě a ve vysokých dávkách. Z hygienických důvodů a aby se zabránilo infekcím má být každá lahvička spreje používána jen tou samou osobou.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.