Potravina pro zvláštní lékařské účely

Optifibre 100% rostlinná vláknina 250 g

Značka: OPTIFIBRE

OptiFibre je rostlinná plně rozpustná vláknina ve formě prášku určená k dietnímu postupu při poruchách motility střev (zácpa nebo průjem).

455

Cena za 100 g: 182,00 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Optifibre 100% rostlinná vláknina 250 g

50154730

Úvod

OptiFibre je rostlinná vláknina ve formě prášku určená k dietnímu postupu při poruchách motility střev (zácpa, průjem). OptiFibre má neutrální chuť, takže ji můžete vmíchat do horkých i studených nápojů či kašovitých pokrmů. Rychle se rozpouští a neovlivňuje chuť ani konzistenci jídla a nápojů. Je vhodná pro každého včetně těhotných žen a dětí od 3 let.


Dávkování

Užívejte 5-25 g OptiFibre denně nebo dávkujte dle doporučení lékaře. Přípravek můžete vmíchat do horkých i studených nápojů. Zcela se rozpustí ve vodě, v mléce i v polévce. Můžete jej přidat i do potravin, které jsou krémovějšího charakteru – třeba do přesnídávky, jogurtu nebo do bramborová kaše. Dávku zvyšujte postupně. OptiFibre je vhodné užívat po dobu 2-3 týdnů.


Složení

  • částečně hydrolyzovaná guarová guma – 100% rostlinná rozpustná vláknina
  • neobsahuje lepek, fruktózu, aromatické látky ani sladidla

Upozornění

OptiFibre je potravina pro zvláštní lékařské účely. Vhodnost užití konzultujte se svým ošetřujícím lékařem nebo lékárníkem. Po otevření spotřebujte do 30 dní. Přípravek není určen jako jediný zdroj výživy. Dbejte na vyvážený zdravý životní styl, dodržujte pitný režim a pravidelný pohyb.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.