Dentální hygiena

Oral-B iO Series 10 Stardust White elektrický zubní kartáček

Značka: ORAL-B
  • Systém magnetického pohonu iO v kartáčku Oral-B iO10 přenáší čisticí energii jemných mikrovibrací na konce vláken, která tak snadno klouzají po zubech a činí čištění extra účinné, tiché a příjemné.
Získejte až 800 Kč zpět z nákupu produktů Procter & Gamble
*Sleva 100 Kč při nákupu produktů značky A-derma v minimální hodnotě 290 Kč. *Při nákupu produktů značky A-Derma v minimální hodnotě 290 Kč vč. DPH získáte slevu 100 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a promo balíčky. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
10 040 ušetříte 2 510 Kč

Původní cena 12 550 Kč, sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 12550 Kč

O produktu: Oral-B iO Series 10 Stardust White elektrický zubní kartáček

50141278

Úvod

Dosud nejdůkladnější a nejpříjemnější čištění zubů pod značkou Oral-B! Vyzkoušejte pokrokovou technologii a špičkové provedení zubního kartáčku Oral-B iO 10 a už nikdy nebudete chtít nic jiného! Inovativní systém magnetického pohonu iO přenáší čisticí energii jemných mikrovibrací na konce vláken, která tak snadno klouzají po zubech a činí čištění účinné a příjemné. Spolu s promyšlenou kulatou kartáčkovou hlavou vám zajistí dokonalý pocit svěžesti a čistoty v ústech, a 100% zdravější dásně již za týden. 

Oral-B iO Series 10 White Spreckels elektrický zubní kartáček9

Čištění přímo na míru

Umělá inteligence rozpozná váš styl čištění a prostřednictvím aplikace Oral-B vás navede tak, aby bylo čištění co nejefektivnější. Nabízí i funkci 3D sledování, abyste měli přehled, jak čistíte veškeré plochy zubů. Vybírat můžete ze 7 čisticích režimů: pro každodenní čištění, jemný, péče o dásně, intenzivní čištění, bělicí, super jemný, čištění jazyka. Zdokonalený chytrý senzor tlaku chrání dásně a signalizuje, zda na zuby příliš netlačíte. Interaktivní barevný displej vám přehledně zobazuje všechny informace, které můžete potřebovat: režimy čištění, upomínky na výměnu kartáčkové hlavy, ale třeba také pozdrav a úsměv za dobře odvedenou práci.

Oral-B iO Series 10 White Spreckels elektrický zubní kartáček10

Hlavní vlastnosti:

  • revoluční magnetická iO technologie zajistí pocit profesionálního a jemného čištění zubů
  • ikonická kulatá kartáčková hlava 
  • umožňuje dosáhnout o 100 % zdravějších dásní už za jeden týden (v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem)
  • chytrý senzor tlaku signalizuje pomocí červené, bílé nebo zelené barvy kontrolky, zda při čištění tlačíte správně
  • interaktivní barevný displej ukazuje důležité informace
  • 7 chytrých režimů čištění
  • funkce 3D mapování zubů


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.