Oral-B iO Series 5 Quite White elektrický zubní kartáček

Dentální hygiena

Značka: ORAL-B
Inovativní systém magnetického pohonu v kartáčku Oral-B iO5 přenáší čisticí energii jemných mikrovibrací na konce vláken, která tak snadno klouzají po zubech a činí čištění extra účinné a příjemné.
Až 25 % z nákupu produktů Procter & Gamble
Skladem na e-shopu
4 150

O produktu

50141271

Dosud nejdůkladnější a nejpříjemnější čištění zubů pod značkou Oral-B! Vyzkoušejte pokrokovou technologii a špičkové provedení zubního kartáčku Oral-B iO5 a už nikdy nebudete chtít nic jiného! Inovativní systém magnetického pohonu iO přenáší čisticí energii jemných mikrovibrací na konce vláken, která tak snadno klouzají po zubech a činí čištění účinné a příjemné. Zdokonalený chytrý senzor tlaku chrání dásně a signalizuje, kdy si zuby čistíte správně. Umělá inteligence rozpozná váš styl čištění a pomocí aplikace Oral-B vás navede tak, abyste si vyčistili všechny zuby a žádné místo nevynechali.

Oral-B iO Series 5 Matt Black elektrický zubní kartáček7

Pohodlné, efektivní a šetrné čištění doma i na cestách

Kartáček nabízí 5 chytrých režimů, se kterými si můžete nastavit čištění podle individuálních potřeb: pro každodenní čištění, intenzivní čištění, jemný, super jemný a bělicí. Prémiové cestovní pouzdro zajistí hygienu kartáčku na cestách a stane se elegantním doplňkem každé hygienické tašky. Zažijte to nejdůkladnější, nejjemnější a nejtišší čištění zubů od značky Oral-B!

banner

Hlavní vlastnosti:

  • revoluční magnetická iO technologie zajistí pocit profesionálního a jemného čištění zubů
  • vhodný i pro citlivé zuby a dásně
  • ikonická kulatá kartáčková hlava (Ulimate Clean)
  • chytrý senzor tlaku signalizuje pomocí červené, bílé nebo zelené barvy kontrolky, zda při čištění tlačíte příliš, málo nebo správně
  • 5 chytrých režimů čištění

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.