Kosmetika

Orlane Paris B21 Extraordinaire pleťový krém 50 ml

Produktová řada: B21 Extraordinaire

Orlane Paris B21 Extraordinaire pleťový krém přináší zpomalení procesu stárnutí a výrazné omlazení pleti. Obsahuje směs 21 aminokyselin, které obnovují a revitalizují pleť a chrání před volnými radikály.

4 350
Ušetříte 25%

Původní cena:  5 790 Kč  ·  sleva 1 440 Kč

Nejnižší cena před slevou: 5790 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Orlane Paris B21 Extraordinaire pleťový krém 50 ml

50140184

Úvod

Dokonalá anti-aging péče v podobě pleťového krému B21 Extraordinaire Absolute Youth Cream od Orlane Paris přináší zpomalení procesu stárnutí a výrazné omlazení pleti. Jedná se o inovovanou verzi ikonického krému B21 z roku 1968 a ukrývá v sobě směs 21 aminokyselin, které obnovují a revitalizují pleť. Vylepšená receptura krému je obohacena o kvasnicový extrakt, který chrání proti volným radikálům a podporuje přirozené samočistící procesy pokožky. Další ingrediencí je exkluzivní peptid, spouštěč endorfinů, jenž vytváří prostředí pro dokonalou rovnováhu pokožky. Krém má na dotek příjemnou texturu, která chrání proti vnějším i vnitřním nepříznivým vlivům. Rovněž napomáhá regeneraci a podporuje produkci takzvaných molekul mládí – elastinu a kolagenu. Vyživuje pleť zevnitř a hydratuje ji.

Historie původního krému B21 Extraordinaire

Ikonický krém s obsahem aminokyselin byl vůbec prvním kosmetickým přípravkem proti stárnutí svého druhu na tehdejším trhu a zároveň nejdražším krémem na světě. Aminokyseliny jsou totiž nezbytnou složkou při tvorbě stavebních prvků pokožky, jako je kolagen, elastin a další specifická vlákna. Díky tomuto krému vstoupila luxusní kosmetická značka Orlane do nové éry aktivní anti-aging kosmetiky.

Vylepšená verze krému B21 Extraordinaire

Inovovaná verze pověstného krému v sobě ukrývá aktivní směs aminokyselin a aktivních látek pro obnovu a rejuvenizaci pleti. Moderní vědecké objevy značce pomohly lépe porozumět působení a účinkům každé z ingrediencí. Základním zdrojem, ze kterého vychází zcela nový, exkluzivní komplex 21 aminokyselin, je kosatec bledý, pěstovaný v udržitelném bio zemědělství. Laboratoře Orlane z něj vytvořily díky patentovanému biotechnologickému procesu čistý a neměnný extrakt.

Orlane Paris B21 Extraordinaire –⁠ efektivní omlazení pomocí aminokyselin

Špičková omlazující řada Orlane Paris B21 Extraordinaire s blahodárným komplexem Youth Reset® v sobě ukrývá směs aktivních látek, které synergicky působí proti projevům stárnutí. Aktivuje v pleti samoregulační procesy a umožňuje pokožce déle regenerovat. Obsažených 21 aminokyselin z kmenových buněk kosatce bledého se podílí na obnově pevnosti, pružnosti a jemnosti pleti, které navrací mladistvý vzhled.


Použití

Nanášejte jemnými krouživými pohyby na odlíčenou a tonizovanou pleť. Pro zvýšení účinku krému doporučujeme použít B21 Extraordinaire Sérum.


O značce

Luxusní francouzská „haute-cosmetique“ Orlane je průkopníkem v péči o stárnoucí pleť již od roku 1947. Inovativní přípravky značky kombinují souhru přírodních principů spolu s nejnovějšími vědeckými objevy a čerpají ze znalostí farmaceutického a botanického prostředí. V pestrém produktovém portfoliu značky najdete zajímavé anti-aging programy, které ocení i nejnáročnější dámy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.