Ekomedica Ostropestřec mariánský 500 ml

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

285 ušetříte 50 Kč

Původní cena 335 Kč, sleva 15%

Cena za 1 kg: 570 Kč

O produktu

Ostropestřec přispívá k normální funkci jater, pomáhá při trávení a pročištění těla, příznivě ovlivňuje činnost srdce. Napomáhá přirozené obranyschopnosti. EkoMedica OSTROPESTŘEC výtažek z ostropestřce je získáván ze semen ostropestřce nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze šetrnou pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty a je tak určen co nejširšímu spektru konzumentů.

Dávkování

Užívejte 10 ml 2 x denně, minimálně 30 minut před jídlem.

Složení

Extrakt ze semen ostropestřce 800 mg, v tom silymarin 40 mg ve 20 ml.

Voda, extrakt ze semen z ostropestřce mariánského standardizovaný na obsah silymarinu 5 %, regulátor kyselosti:kyselina citronová.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy by užívání měly konzultovat s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepejte. Usazenina na dně láhve, ani případné pevné částice v roztoku nejsou na závadu.Barva, vůně i chuť šťávy se v různých výrobních šaržích může poněkud měnit, což není na závadu kvality výrobku.BEZ CHEMICKÝCH KONZERVANTŮ