Ekomedica Ostropestřec mariánský výtažek 500 ml

Doplněk stravy

Značka: EKOMEDICA
Přípravek Ekomedica Ostropestřec mariánský výtažek s obsahem extraktu ze semen z ostropestřce mariánského, který příznivě ovlivňuje činnost jater a trávení.
309

Cena za 100 ml: 62 Kč

O produktu: Ekomedica Ostropestřec mariánský výtažek 500 ml

50113621

Ostropestřec mariánský je léčivá bylina pocházející ze Středomoří. Jeho semena obsahují aktivní látku silymarin.  Má blahodárné účinky na játra, přispívá k jejich optimální funkci. Pomáhá také při trávení a pročištění těla, příznivě ovlivňuje činnost srdce. Napomáhá přirozené obranyschopnosti a přispívá k normální hladině cukru v krvi. EkoMedica Ostropestřec mariánský výtažek z ostropestřce je získáván ze semen ostropestřce nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze šetrnou pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty a je proto určen co nejširšímu spektru konzumentů.


Dávkování

Užívejte 10 ml 2 x denně, minimálně 30 minut před jídlem. Před použitím protřepejte.

Složení

Extrakt ze semen z ostropestřce 800 mg, silymarin 40 mg ve 20 ml. Voda, extrakt ze semen z ostropestřce mariánského standardizovaný na obsah silymarinu 5 %, regulátor kyselosti: kyselina citronová.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky výrobku. Usazenina na dně láhve, ani případné pevné části ve výrobku nejsou na závadu. Bez chemických konzervantů.

Barva, vůně i chuť výrobku se může v různých šaržích měnit, což není na závadu jeho kvality.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.