Pampers

  (92)

Pampers nabízí produkty pro novorozence, kojence i batolata. Zajišťuje komplexní péči a rodičům usnadňuje život. Používání plen Pampers je jednoduché, pohodlné a bezpečné. Produkty jsou vyrobeny z nezávadných materiálů, které jsou šetrné k dětské pokožce. V kombinaci se správnou a pravidelnou hygienou máte jistotu, že je zadeček vašeho děťátka chráněný.

Seřadit podle
 • Měkké a prodyšné plenky pro aktivní den i nerušený spánek dítěte.
 • Pohodlné plenkové kalhotky umožní přebalit dítě jedním rychlým pohybem.
 • 5.0
  (2)
  Měkké a prodyšné plenky pro aktivní den i nerušený spánek dítěte.
 • Pampers Pants vel. 5 12-17 kg

  plenkové kalhotky 22 ks
  Pohodlné plenkové kalhotky umožní přebalit dítě jedním rychlým pohybem.
 • Pampers Sensitive

  vlhčené ubrousky 52 ks
  5.0
  (2)
  Hypoalergenní vlhčené ubrousky pro citlivou dětskou pokožku.
 • Pampers Fresh Clean

  vlhčené ubrousky 4x52 ks
  Dětské ubrousky se svěží vůní zvlhčené pleťovým mlékem s dotekem Aloe vera.
 • Pampers Fresh Clean XXL

  vlhčené ubrousky 4x80 ks
  Dětské ubrousky se svěží vůní zvlhčené pleťovým mlékem s dotekem Aloe vera.
 • Pampers Premium Care vel. 3 6-11 kg

  plenkové kalhotky 48 ks
  Pohodlné a prodyšné plenkové kalhotky zajišťují až 12hodinový pocit sucha.

Z historie Pampers

Společnost založil v 50. letech minulého století chemický technolog Victor Mills, který se stal vynálezcem jednorázové plenky. Své pokusy tehdy zkoušel na svých malých vnoučatech. Postupem času se pleny zdokonalovaly. Spona byla nahrazena páskou, do plen se dostal vysoce absorpční gelový materiál, doplnily se natahovací postranní pásky. Poslední novinkou jsou prodyšné plenky Baby-Dry. Jsou obohacené o ochrannou vrstvu s pleťovým mlékem, které se šetrně starají o zadeček vašeho miminka a udržují jej jemný, hladký a bez opruzenin.

Výrobky šetrné k jemné dětské pokožce

Pampers nabízí produkty pro novorozence, kojence i batolata. Zajišťují komplexní péči a rodičům výrazně usnadňují život. Používání plen Pampers je jednoduché, pohodlné a bezpečné. Produkty jsou vyrobeny z nezávadných materiálů, které jsou šetrné k jemné dětské pokožce. V kombinaci se správnou a pravidelnou hygienou máte jistotu, že je zadeček vašeho děťátka chráněný.

Více než pleny

Pampers je v očích mnohých lidí synonymem pro pleny, ale společnost nabízí také jiné produkty, které využijete v šetrné péči o vaše miminko. Vyzkoušejte dětské čisticí ubrousky Pampers Sensitive, které spolehlivě odstraňují bakterie z těla dítěte a zanechávají pokožku čistou a jemnou bez jakéhokoliv podráždění.