Panadol Extra Novum 30 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Skladem na e-shopu

89 ušetříte 10 Kč

Původní cena 99 Kč, sleva 10%

O produktu

Panadol Extra Novum je určen k léčbě mírné až středně silné bolesti, jako jsou bolesti hlavy (včetně migrény), bolesti zubů a menstruační bolest. Přípravek Panadol Extra Novum poskytuje též úlevu od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, jako jsou bolesti svalů, kloubů a bolest v krku. Snižuje horečku. Tablety Panadol Extra Novum mohou užívat dospělí a dospívající od 12 let.

Dávkování

Dospělí a dospívající od 15 let užívají 1-2 tablety (podle tělesné hmotnosti) dle potřeby 1-4x denně v časovém odstupu nejméně 4 hodin. Maximální denní dávka je 8 tablet. Dospívající ve věku 12-15 let užívají 1 tabletu podle potřeby až 6x denně v časovém odstupu nejméně 4-6 hodin. Maximální denní dávka je 6 tablet. Neužívejte s dalšími přípravky obsahujícími paracetamol. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 7 dnů. Panadol Extra Novum není určen pro děti do 12 let.

Složení

Léčivými látkami jsou paracetamolum 500 mg a coffeinum 65 mg v jedné potahované tabletě.

Pomocnými látkami jsou předbobtnalý škrob, povidon 25, uhličitan vápentý, krospovidon, směs sodných solí parabenů (složení: sodná sůl methylparabenu (E 219), sodná sůl ethylparabenu (E 215) a sodná sůl propylparabenu (E 217)), kyselina alginová, magnesium-stearát, čištěná voda; potahová vrstva: potahová soustava Opadry YS-1-7003 bílá (obsahuje oxid titaničitý (E 171), hypromelosu 2910/3, hypromelosu 2010/6, makrogol 400, polysorbát 80), karnaubský vosk (leštidlo).

Upozornění

Přípravek Panadol Extra Novum obsahuje směs sodných solí parabenů, které mohou způsobit alergické reakce (pravděpodobně zpožděné). Během léčby neužívejte jiné léky obsahující paracetamol a nekonzumujte alkohol.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.