Panadol

  (7)
Panadol. Úleva od bolesti začíná teď. Bolest hlavy. Migréna. Menstruační bolest. Bolest zubů. Bolest zad a svalů.

Panadol je lék obsahující účinnou látku paracetamol, který působí proti bolesti a snižuje horečku. Jeho velkou výhodou je, že nedráždí žaludek. Panadol se užívá při bolestech hlavy včetně migrény, působí proti bolestem zad, zubů i při bolestivé menstruaci. Panadol poskytuje rychlou úlevu při chřipce, nachlazení a onemocnění horních cest dýchacích, kdy se vhodně doplňuje jeho působení proti horečce s analgetickým účinkem (proti bolesti svalů, kloubů a v krku.)

Panadol poskytuje rychlou a účinnou úlevu od bolesti a nepříjemných pocitů spojených s mnoha různými běžnými stavy - bolesti hlavy (včetně migrény), menstruační bolesti, bolesti zubů a bolesti svalů, kloubů a v krku při onemocnění horních cest dýchacích.
Panadol na: bolest hlavy, migrénu, bolesti zad a svalů, bolest zubů, menstruační bolest, horečka

Kompletní řada produktů Panadol pro dospělé a dospívající

Panadol Novum 500 mg 24 tablet

Panadol Novum

24 potahovaných tablet
500 mg paracetamol
od 6 let
 
Snižuje horečku a zmírňuje bolest. Nedráždí žaludek.

Účinnou látku uvolňuje již do 5 minut po požití a vstřebává se nejméně o 25 % rychleji oproti standardním tabletám paracetamolu.
Panadol Extra Novum 500 mg/65 mg 24 tablet

Panadol Extra Novum

24 potahovaných tablet
500 mg paracetamol, 65 mg kofein
od 12 let
 
Zesílený účinek* proti mírné až středně silné bolesti. Snižuje horečku.

Paracetamol zajišťuje úlevu od bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Kofein zvyšuje analgetický účinek paracetamolu, zmírňuje únavu, mírně podporuje dýchání a krevní oběh
u horečnatých onemocnění.

Napomáhá při bolesti hlavy a zubů bolesti svalů, kloubů a bolesti v krku při chřipce a nachlazení. Panadol Extra Novum obsahuje kofein, který zvyšuje efekt paracetamolu až o 37 %*.

*Obsahuje kofein pro posílení účinku paracetamolu proti mírné až středně silné bolesti o 37 %
Panadol Extra Rapide 12 šumivých tablet

Panadol Extra Rapide

12 šumivých tablet
500 mg paracetamol, 65 mg kofein
od 12 let
 
Zesílený účinek* proti mírné až středně silné bolesti. Snižuje horečku.

Paracetamol zajišťuje úlevu od bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Kofein zvyšuje analgetický účinek paracetamolu, zmírňuje únavu, mírně podporuje dýchání a krevní oběh u horečnatých onemocnění.

Napomáhá při bolesti hlavy a zubů bolesti svalů, kloubů a bolesti v krku při chřipce a nachlazení. Panadol Extra Rapide obsahuje kofein, který zvyšuje efekt paracetamolu až o 37 %*.

*Obsahuje kofein pro posílení účinku paracetamolu proti mírné až středně silné bolesti o 37 %

Panadol pro děti. Když Vaše děti trpí obvyklými potížemi dětí jako je: horečka, bolest zubů či bolest při prořezávání zubů, bolest hlavy, bolesti v krku při chřipce a nachlazení jsou tu pro ně produkty dětské řady Panadol.

Panadol pro děti je vhodný, když děti trápí:

  • horečka,
  • bolest hlavy,
  • bolesti v krku při chřipce a nachlazení,
  • bolesti zubů, a to i bolest při prořezávání prvních zoubků.

V takových případech jsou tu pro ně produkty dětské řady Panadol. Panadol pro děti je určen také ke snížení teploty (horečky), která provází chřipku, nachlazení nebo dětská infekční onemocnění.

Panadol pro děti. Horečka. Bolest zubů. Bolest při prořezávání zoubků. Bolest hlavy. Bolesti v krku při chřipce a nachlazení.

Ať už se jedná o horečku, bolest hlavy, krku nebo bolest při prořezávání zoubků, nikdo nechce sledovat, jak jeho dítě trpí zbytečnou bolestí nebo nepohodlím. Dětská řada produktů Panadol pomáhá zmírnit celou řadu příznaků mírně až středně silné bolesti u dětí a kojenců a také snížit teplotu (horečku).

Kompletní řada produktů Panadol pro děti

Panadol pro děti Jahoda 24 mg/ml perorální suspenze 100 ml

Panadol pro děti Jahoda 24 mg/ml

100 ml perorální suspenze
pro děti od 3 měsíců do 12 let
Snižuje horečku provázející chřipku, infekční dětské choroby a snižuje teplotu po očkování. Tlumí mírnou až středně silnou bolest.

Panadol pro děti je určen ke snížení horečky provázející chřipku, nachlazení, infekční onemocnění dětského věku (např. spalničky, zarděnky, plané neštovice, spála, příušnice) a ke snížení horečky po očkování.
Panadol pro děti je též vhodný k tlumení mírné až středně silné bolesti provázející prořezávání zubů, bolesti zubů, bolesti hlavy nebo bolesti v krku provázející záněty horních cest dýchacích.

S jahodovou příchutí. 
Panadol Baby 125 mg čípky 10 ks

Panadol Baby 125 mg

10 čípků
pro děti s hmotností nad 9 kg
Snižuje horečku provázející chřipku, infekční dětské choroby a snižuje teplotu po očkování. Tlumí mírnou až středně silnou bolest.

Přípravek Panadol Baby je určen ke snížení horečky provázející chřipku a nachlazení, stejně jako infekční onemocnění dětského věku (např. plané neštovice, černý kašel, spalničky a příušnice) a očkování.
Přípravek Panadol Baby je též vhodný k tlumení bolesti provázející prořezávání zubů, bolesti zubů, bolesti v krku při chřipce a nachlazení a bolesti hlavy.
Panadol Junior 250 mg čípky 10 ks

Panadol Junior 250 mg

10 čípků
pro děti s hmotností nad 15 kg
Snižuje horečku provázející chřipku, infekční dětské choroby a snižuje teplotu po očkování. Tlumí mírnou až středně silnou bolest.

Přípravek Panadol Junior je určen ke snížení horečky provázející chřipku a nachlazení, stejně jako infekční onemocnění dětského věku (např. plané neštovice, černý kašel, spalničky a příušnice) a očkování.
Přípravek Panadol Junior je též vhodný k tlumení bolesti provázející prořezávání zubů, bolesti zubů, bolesti v krku při chřipce a nachlazení a bolesti hlavy.

Upozornění

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Panadol Novum 500 mg a Panadol Extra Novum 500mg/65mg potahované tablety, Panadol Extra Rapide 500mg/65mg šumivé tablety a Panadol pro děti jahoda 24 mg/ml perorální suspenze jsou léky k vnitřnímu užití. Panadol Baby 125 mg a Panadol Junior 250 mg čípky jsou léky k použití do konečníku. Panadol Novum 500 mg, Panadol Baby 125 mg, Panadol Junior 250 mg a Panadol pro děti jahoda 24 mg/ml obsahují paracetamol.

Seřadit podle
  • Ke snížení horečky a k tlumení bolesti pro děti nad 15 kg.
  • Působí proti bolesti hlavy, zubů, menstruační bolesti a snižuje horečku.
  • K léčbě bolesti hlavy, zad, zubů a k tlumení horečky.
  • K léčbě bolesti hlavy, zad, zubů a k tlumení horečky.
  • Panadol Extra Rapide

    12 šumivých tablet
    Při bolestech hlavy, migréně, bolestech zad, zubů a při menstruaci.
  • Panadol Baby 125 mg

    čípky 10 ks
    K tlumení bolesti a ke snížení horečky pro děti od 9 kg.
  • Panadol pro děti Jahoda 24 mg/ml

    perorální suspenze 100 ml
    Panadol pro děti Jahoda snižuje horečku při chřipce a nachlazení, infekčních dětských onemocněních nebo po očkování a dále tlumí mírné až středně silné bolesti u dětí od 3 měsíců. S jahodovou příchutí.

    Paracetamol je léty prověřená účinná látka, kterou mohou užívat i malé děti. Panadol pro děti je suspenze pro děti od 3 měsíců, Panadol Baby čípky jsou vhodné pro děti s tělesnou hmotností od 9 kg, Panadol Junior čípky pro děti od 15 kg. Panadol Extra je léčivý přípravek, který kromě paracetamolu obsahuje kofein. Ten posiluje účinek paracetamolu, působí proti únavě a mírně podporuje dýchání a krevní oběh. Panadol Extra Rapide jsou šumivé tablety s paracetamolem a kofeinem. Panadol Novum využívá jako jediný na trhu revoluční technologii Optizorb, která zajišťuje nástup účinku již za 5 minut.

    Panadol tablety je lék k vnitřnímu užití. Panadol čípky jsou lék k rektálnímu podání. Obsahuje paracetamol. Před užitím si pečlivě přečtěte příbalový leták!