Oslavte s námi Valentýn

Panadol

Řadit
Filtry výpisu
Panadol Junior 250 mg čípky 10 ks

čípky 10 ks

Registrovaný léčivý přípravek

Panadol Junior čípky jsou určeny ke snížení horečky provázející chřipku a nachlazení, stejně jako infekční onemocnění dětského věku (např. spalničky, zarděnky, plané neštovice, spálu, příušnice) a očkování.

  59 Kč
  Panadol Novum 500 mg 24 tablet

  24 tablet

  Registrovaný léčivý přípravek

  Panadol Novum tablety jsou určené k léčbě bolesti hlavy, zad a zubů, k tlumení horečky a ulevují od příznaků nachlazení. Přípravek je vhodný pro dospělé, dospívající a děti od 6 let.

   39 Kč
   Panadol Extra Rapide 12 šumivých tablet

   12 šumivých tablet

   Registrovaný léčivý přípravek

   Panadol Extra Rapide ulevuje od bolestí hlavy, zubů, menstruační bolesti a od bolestí svalů, kloubů při chřipce a nachlazení. Pro dospělé a dospívající od 12 let.

    69 Kč
    Panadol pro děti Jahoda perorální suspenze 100 ml

    perorální suspenze 100 ml

    Registrovaný léčivý přípravek

    Panadol pro děti snižuje horečku při chřipce a nachlazení, po očkování a dále tlumí mírné až středně silné bolesti u dětí od 3 měsíců. S jahodovou příchutí.

     119 Kč
     Panadol Novum 500 mg 12 tablet

     12 tablet

     Registrovaný léčivý přípravek

     K léčbě bolesti hlavy, zad a zubů. Tlumí horečku a ulevuje od příznaků nachlazení. Pro dospělé a děti od 6 let.

      30 Kč
      Panadol Extra 10 tablet

      10 tablet

      Registrovaný léčivý přípravek

      Ulevuje od bolesti hlavy, zubů, menstruační bolesti a od bolestí svalů, kloubů při chřipce a nachlazení. Současně snižuje horečku.

       45 Kč
       Panadol Baby 125 mg čípky 10 ks

       čípky 10 ks

       Registrovaný léčivý přípravek

       Panadol Baby snižuje horečku a pomáhá od bolesti, je určen pro děti od 9 kg tělesné hmotnosti.

        55 Kč
        Panadol Extra Novum 500 mg/65 mg 30 tablet

        30 tablet

        Registrovaný léčivý přípravek

        Ulevuje od bolestí hlavy, zubů, menstruační bolesti a od bolesti svalů, kloubů a bolesti v krku při chřipce a nachlazení u dospělých a dospívajících od 12 let.

         99 Kč

         PANADOL je lék obsahující účinnou látku paracetamol. Paracetamol působí proti horečce a bolesti. Jeho velkou výhodou je, že nedráždí žaludek.

         PANADOL se užívá při bolestech hlavy včetně migrény, působí proti bolestem zad, zubů a při bolestivé menstruaci. Užívá se běžně též při chřipce a nachlazení, kdy se vhodně doplňuje jeho působení proti horečce s analgetickým účinkem (proti bolesti svalů, kloubů a v krku.)

         Paracetamol je léty prověřená účinná látka, takže ji mohou užívat i malé děti. PANADOL PRO Děti je suspenze pro děti od  3 měsíců, Panadol Baby jsou čípky pro děti s tělesnou hmotností od 9 kg, Panadol Junior jsou čípky pro děti od 15 kg.  Panadol Extra je léčivý přípravek, který kromě paracetamolu obsahuje kofein. Ten posiluje účinek paracetamolu, působí proti únavě a mírně podporuje dýchání a krevní oběh. Panadol Extra Rapide jsou šumivé tablety s paracetamolem a kofeinem. Panadol Novum využívá jako jediný na trhu revoluční technologii Optizorb, která zajišťuje nástup účinku již za 5 minut.

         PANADOL tablety je lék k vnitřnímu užití. Panadol čípky jsou lék k rektálnímu podání. Obsahuje paracetamol. Před užitím si pečlivě přečtěte příbalový leták!