Panadol

Panadol je lék obsahující účinnou látku paracetamol. Paracetamol působí proti horečce a bolesti. Jeho velkou výhodou je, že nedráždí žaludek. Panadol se užívá při bolestech hlavy včetně migrény, působí proti bolestem zad, zubů a při bolestivé menstruaci. Užívá se běžně též při chřipce a nachlazení, kdy se vhodně doplňuje jeho působení proti horečce s analgetickým účinkem (proti bolesti svalů, kloubů a v krku.)

Seřadit podle
K léčbě bolesti hlavy, zad, zubů a k tlumení horečky.
K léčbě bolesti hlavy, zad, zubů a k tlumení horečky.
12 šumivých tablet
Při bolestech hlavy, migréně, bolestech zad, zubů a při menstruaci.
čípky 10 ks
K tlumení bolesti a ke snížení horečky pro děti od 9 kg.

 

Paracetamol je léty prověřená účinná látka, kterou mohou užívat i malé děti. Panadol pro děti je suspenze pro děti od 3 měsíců, Panadol Baby čípky jsou vhodné pro děti s tělesnou hmotností od 9 kg, Panadol Junior čípky pro děti od 15 kg. Panadol Extra je léčivý přípravek, který kromě paracetamolu obsahuje kofein. Ten posiluje účinek paracetamolu, působí proti únavě a mírně podporuje dýchání a krevní oběh. Panadol Extra Rapide jsou šumivé tablety s paracetamolem a kofeinem. Panadol Novum využívá jako jediný na trhu revoluční technologii Optizorb, která zajišťuje nástup účinku již za 5 minut.

Panadol tablety je lék k vnitřnímu užití. Panadol čípky jsou lék k rektálnímu podání. Obsahuje paracetamol. Před užitím si pečlivě přečtěte příbalový leták!