Oslavte s námi Valentýn

Pancreolan

Řadit
Filtry výpisu
Pancreolan FORTE 60 tablet

60 tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Obsahuje trávicí enzymy, které pomáhají při poruchách trávení provázených nadýmáním, pocitem plnosti, na zvracení či průjmem.

  229 Kč

   

   

  Je vám po jídle nezvykle těžko? Trápí vás pocity plnosti, nadýmání a plynatost?  Pro podporu trávení vyzkoušejte léčivý přípravek PANCREOLAN FORTE od společnosti ZENTIVA.

  PANCREOLAN FORTE zlepšuje trávení při obtížích souvisejících s dietními chybami, jako je například konzumace nadměrného množství jídla a pití, nevhodná úprava jídel (zejména smažení) či přemíra kořeněných, pikantních nebo velmi tučných potravin. PANCREOLAN FORTE obsahuje pankreatin, což je směs enzymů produkovaných slinivkou břišní. Jedná se o trávicí enzymy, které se přirozeně vyskytují v těle a jejichž hlavním úkolem je štěpení sacharidů, tuků a bílkovin z potravy na jednodušší složky, které jsou pak stráveny.

  Dodáním trávicích enzymů po konzumaci potravin, o nichž víte, že vám mohou způsobit obtíže, podpoříte trávení a předejdete nepříjemným obtížím, jako je nevolnost po jídle, bolesti v oblasti žaludku, nadýmání, plynatost apod. V tomto případě lze přípravek PANCREOLAN FORTE užívat bez doporučení lékaře. Přípravek je vhodný k léčbě dětí od 3 let, mladistvých a dospělých.

   

  Pancreolan je lék k vnitřnímu užití, obsahuje pankreatin. Před použitím si přečtěte příbalový leták!