Doplněk stravy

Pangamin aktiv 200 tablet

Značka: PANGAMIN

Pangamin aktiv obsahuje pivovarské kvasnice obohacené kolagenem, glukosaminem, chondroitinem a vitaminem C, který příznivě ovlivňuje tvorbu kolagenu.

155

Cena za 100 kusů: 77,50 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Pangamin aktiv 200 tablet

50158071

Úvod

Pangamin aktiv obsahuje pivovarské kvasnice v kombinaci s kolagenem, glukosaminem, chondroitinem a vitaminem C pro vazy, šlachy a chrupavky. Pivovarské kvasinky - kvasnice jsou lidstvu známy po staletí a pro své vlastnosti jsou v různých formách využívány dodnes. Chondroitin a glukosamin se přirozeně vyskytují v lidském těle. Vitamin C je důležitý pro správnou tvorbu kolagenu. Pro dospělé a děti od 14 let.

Hlavní vlastnosti:

  • vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek
  • vitamin C a selen pomáhají chránit buňky před oxidativním poškozením
  • obsahuje kolagen, glukosamin sulfát a chondroitin sulfát

Dávkování

Dospělí užívají 2x denně 2 tablety po jídle. Děti od 14 let užívají 2 tablety po jídle. Tablety polkněte a zapijte dostatečným množstvím vody.


Složení

Pivovarské kvasnice 1130 mg, hydrolyzovaný kolagen 92% 260 mg, glukosamin sulfát 2KCl 100 mg, chondroitin sulfát 90% 20 mg, vitamin C 12,00 mg (15 % RHP), L-cystein HCI 2,50 mg, selen 40 µg (72 % RHP) v denní dávce 4 tablet. RHP ….. denní referenční hodnota příjmu.

Pivovarské kvasnice (obsahují lepek), hydrolyzovaný kolagen, sladový extrakt (obsahuje lepek), glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, kvasnice obohacené selenem, glukonan hořečnatý, kyselina L-askorbová, L-cystein HCl, protispékavé látky stearan hořečnatý a oxid křemičitý.


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 14 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Obsahuje lepek.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.