Doplněk stravy

Pangamin dia 180 tablet

Značka: PANGAMIN

Pangamin dia je doplněk stravy s obsahem pivovarských kvasnic, extraktu z rostliny Gymnema sylvestre a chromu, který příznivě ovlivňuje hladinu glukózy v krvi. Ideální pro diabetiky.

Skladem na e-shopu
69
Ušetříte 57%

Původní cena:  159 Kč  ·  sleva 90 Kč

Cena za 100 kusů: 38,33 Kč

Nejnižší cena před slevou: 159 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Pangamin dia 180 tablet

50139258

Úvod

Pangamin dia je doplněk na přírodní bázi obsahující pivovarské kvasnice obohacené extraktem z rostliny Gymnema sylvestre a chromem. Chrom je v přípravku vázán na kvasnice, což zaručuje jeho vysokou biologickou dostupnost. Chrom přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a napomáhá správnému metabolismu makroživin. Gymnéma lesní (Gymnema sylvestre), známá též jako gurmar (ničitel cukru), je liána pocházející z Indie. Její vlastnosti jsou hojně využívány v ajurvédské medicíně. Přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi a příznivě ovlivňuje metabolismus glukózy a tuků. Obsažená kyselina gymnemová potlačuje chuť k jídlu, zejména na sladké. Přípravek je vhodný pro diabetiky, pro vegetariány a vegany.


Dávkování

Dospělí užívají 2x denně 1-3 tablety po jídle. Zapijte dostatečným množstvím vody.


Složení

Pivovarské kvasnice 809 mg, extrakt Gymnema sylvestre (75 % gymnemových kyselin) 66 mg, kvasnice obohacené chromem 20 mg - obsahující chrom 40 µg (100 % referenční hodnoty příjmu), extrakt z Gymnema sylvestre (75 % gymnemových kyselin) 66 mg-200 mg ve dvou tabletách.

Pivovarské kvasnice (obsahují lepek), extrakt z Gymnema sylvestre (75 % gymnemových kyselin), kvasnice obohacené chromem, protispékavá látka (oxid křemičitý).


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Současné použití s antidiabetiky konzultujte se svým lékařem nebo lékárníkem. Přípravek může ovlivnit hladinu cukru v krvi. Nevhodné pro děti, mládež, těhotné a kojící ženy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.