Pangamin Dražé pro děti 300 dražé

Doplněk stravy

Značka: PANGAMIN
Pivovarské kvasnice jsou potažené vrstvou, která zakryje kvasnicovou příchuť. Sladké barevné dražé děti snáze přijímají. Je barveno přírodními barvivy.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
105

Cena za 100 kusů: 35 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50038353

Pangamin pro děti ve formě drobných dražé pro snadné polykání. Pivovarské kvasnice jsou potažené vrstvou, která zakryje kvasnicovou příchuť. Sladké barevné dražé děti snáze přijímají. Není barveno karmínem, ale přírodními barvivy z ibišku, kurkumy, spiruliny a světlice. Pangamin® Dražé je držitelem ocenění Superbrands 2018 a 2019.


Dávkování

Děti 3-6 let 3x denně 2 dražé po jídle. Děti 7-14 let 3x denně 4 dražé po jídle. Dospělí 3x denně 7 dražé po jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutin.

Složení

Pivovarské kvasnice [(Saccharomyces cerevisiae) obsahují lepek], sladový extrakt (obsahuje lepek). V potahové vrstvě: cukr, barviva (přírodní extrakt ibišek, kurkuma, koncentrát spiruliny a světlice), leštící látky (karnaubský vosk, včelí vosk, šelak). Bez tabletovacích přísad.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Alergeny: obsahuje lepek.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.