Doplněk stravy

Pangamin pro děti 300 dražé

Značka: PANGAMIN

Pangamin pro děti obsahuje pivovarské kvasnice ve formě drobných dražovaných tablet nejen pro děti. Dražé se snadno polykají a potahovaná vrstva zakrývá kvasnicovou příchuť.

135

Cena za 100 kusů: 45,00 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Pangamin pro děti 300 dražé

50156878

Úvod

Pangamin pro děti obsahuje pivovarské kvasnice ve formě drobných dražovaných tablet pro snadné polykání. Tato forma je vhodná pro všechny, kterým kvasnice příliš nevoní či nechutnají. Pivovarské kvasnice jsou potažené vrstvou, která zakryje kvasnicovou příchuť. Sladké barevné dražé děti snáze přijímají. Dražé jsou barveny přírodními barvivy z ibišku, kurkumy, spiruliny a světlice. Pivovarské kvasinky - kvasnice jsou lidstvu známy po staletí a pro své vlastnosti jsou v různých formách využívány dodnes. Pro děti od 3 let.


Dávkování

Děti od 3 do 6 let užívají 3x denně 2 dražé po jídle. Děti do 14 let užívají 3x denně 4 dražé po jídle a dospělí 3x denně 7 dražé po jídle. Dražé polkněte a zapijte dostatečným množstvím vody.


Složení

Pivovarské kvasnice 4500 mg, sladový extrakt 500 mg v denní dávce 21 tablet.

Pivovarské kvasnice [(Saccharomyces cerevisiae) obsahují lepek], sladový extrakt (obsahuje lepek). V potahové vrstvě: cukr, barviva (přírodní extrakt ibišek, kurkuma, koncentrát spiruliny a světlice), leštící látky (karnaubský vosk, včelí vosk, šelak). Bez tabletovacích přísad.


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Obsahuje lepek.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.