Doplněk stravy

Pangamin glukavin 200 tablet

Značka: PANGAMIN

Pangamin glukavin obsahuje pivovarské kvasnice obohacené extrakty hlívy ústřičné a echinacey, která přispívá ke zdravé imunitě a k normální funkci dýchacích cest.

155

Cena za 100 kusů: 77,50 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Pangamin glukavin 200 tablet

50158075

Úvod

Pangamin glukavin obsahuje pivovarské kvasnice v kombinaci s výtažky hlívy ústřičné a echinacey. Pivovarské kvasinky - kvasnice jsou lidstvu známy po staletí a pro své vlastnosti jsou v různých formách využívány dodnes.  Echinacea purpurea neboli třapatka nachová je léčivá bylina, která napomáhá přirozené obranyschopnosti a příznivě ovlivňuje zdraví dýchacích cest. Hlíva ústřičná patří mezi houby po staletí používané v tradiční čínské a japonské medicině. Obsahuje řadu biologicky aktivních látek (aminokyseliny, mastné kyseliny, vitaminy, minerály, stopové prvky) a především betaglukany a houbovou vlákninu. Pro dospělé a děti od 3 let.


Dávkování

Dospělí užívají 3x denně 4 tablety po jídle. Dětem od 3 let podávejte 3x denně 2 tablety po jídle. Tablety polkněte a zapijte dostatečným množstvím vody.


Složení

Pivovarské kvasnice 4 600 mg, hlíva ústřičná 30% extrakt 162 mg, Echinacea purpurea extrakt 4:1 96 mg v denní dávce 12 tablet.

Pivovarské kvasnice [(Saccharomyces cerevisiae) obsahují lepek], sladový extrakt (obsahuje lepek), hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) extrakt, třapatkovka nachová (Echinacea purpurea) extrakt.


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Obsahuje lepek.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.