Pangamin Imunita 120 tablet

Doplněk stravy

Značka: PANGAMIN
Přípravek Pangamin Imunita obsahuje pivovarské kvasnice doplněné beta-glukany, biologickou formou vitaminu D a na kvasnicích vázaných selenem pro zdravou imunitu.
Skladem na e-shopu
219

Cena za 100 kusů: 183 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50124679

Pro zdravou imunitu. Pivovarské kvasnice obohacené beta-glukany, biologickou formou vitaminu D2 a selenem. Vitamin D2 (ergokalciferol) je rostlinného původu a je aktivován přímo v buňkách kvasnic. Selen vázaný na kvasnicích je pro náš organismus dobře dostupný.

Hlavní vlastnosti:

  • vitamin D příznivě ovlivňuje imunitní systém, je důležitý pro zdravé kosti, zuby a činnost svalů, přispívá k normální hladině vápníku v krvi
  • selen je silný antioxidant, pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem, je důležitý pro správnou funkci imunitního systému a činnost štítné žlázy, pomáhá udržet zdravé vlasy a nehty
  • pivovarské kvasinky jsou známy po staletí jako tradiční prostředek výživy

Dávkování

Dospělí užívají 1-2 tablety 2x denně po jídle. Dětem podávejte 1 tabletu 2 x denně po jídle. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Složení

Pivovarské kvasnice 650 mg, beta-glukany 80 mg, selen 55 µg (100 % RHP), vitamin D2 10 µg (200 % RHP) ve dvou tabletách. RHP …. denní referenční hodnota příjmu.

Pivovarské kvasnice (obsahují lepek), kvasnice obohacené selenem, kvasničné (Saccharomyces cerevisiae) beta-glukany, kvasnice s vitamínem D2, sladový extrakt (obsahuje lepek), protispékavá látka (oxid křemičitý).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.