Pangamin Klasik sáček 200 tablet

Doplněk stravy

Značka: PANGAMIN
Pivovarské kvasnice obohacené sladovým extraktem - 100% originál od roku 1958 – klasika ověřená lety. Baleno v šikovném uzavíratelném sáčku.
95

Cena za 100 kusů: 48 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50028720

Fenomém Pangamin

Jen produkt, který dokáže naplnit všechna očekávání zákazníků, zůstává v popředí zájmu už celých 65 let!

Pivovarské kvasnice si můžeme představit jako přírodní minilaboratoř obsahující vitamíny skupiny B, minerální látky, stopové prvky, bílkoviny, esenciální aminokyseliny a celou řadu dalších prospěšných látek. Moderní historie pivovarských kvasnic se začíná psát v roce 1958, kdy si jeden podnikavý lékárník z Prahy-Podolí nechává patentovat přípravek značky Pangamin. Pangamin zažil dobré i zlé časy, dvacáté i jednadvacáté století, komunistickou totalitu i svobodu, šest prezidentů...

Promícháno, natabletováno, přidáno něco lásky, péče a zkušeností a hurá za zákazníky v Čechách i zahraničí!

Pangamin od rokuá 1958

Pangamin klasik. S láskou k sobě, blíž přírodě.

 • Obsahuje sušené pivovarské kvasnice a sladový výtažek.
 • Dávkování: Dospělí 3x denně 4 tablety po jídle. Děti 3x denně 2 tablety po jídle.
 • Návod k použití: Tablety polknout a zapít dostatečným množstvím vody.
Pangamin klasik. 200 tablet v balení. Doplněk stravy. Vegan. Pro děti od 3 let.
 • Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí! Uchovávejte v suchu a temnu, chraňte před teplem. Alergeny: obsahuje lepek.
Pangamin klasik

Víte, že:

 • Pangamin pomáhá odpuzovat klíštata. Při pravidelném užívání doplňků stravy s vitamíny B se potem vylučuje nám nepostřehnutelný odér, který pomáhá odpuzovat bodavý a savý hmyz, a tedy i klíštata. Protože pivovarské kvasnice vitamíny skupiny B obsahují, působí tak i Pangamin. Osvědčenou zkušenost může využít každý, kdo se pohybuje v přírodě. Béčka prostě klíštatům nevoní. Zajímavost: Vojáci, kteří se pohybují v tropických oblastech, proto užívají velké dávky vitamínu B (vitamíny skupiny B jsou rozpustné ve vodě a přebytek vitamínu B se jednoduše vyloučí močí).
Pangamin klasik pro děti, dospívající mládež, těhotné ženy a kojící matky.
 • Je vhodný k dlouhodobému užívání.
 • Sladové výtažky jsou zdrojem vitamínu B (hlavně niacinu), vápníku, sodíku, fosforu, chloru a železa. Vzhledem ke svému složení jsou sladové výtažky výjimečným dietetikem, vhodným doplňkem stravy zejména pro děti, dospívající mládež, těhotné ženy a kojící matky.
 • Pivovarské kvasnice, ze kterých se Pangamin vyrábí, obsahují řadu látek včetne bílkovin (cca 43 %) a hořkých látek pocházejících z chmelu. Zároveň podporují trávení a využitelnost prospešných látek z potravy. Pokušení k větší chuti k jídlu předejdeme tím, že tablety užijeme během jídla nebo těsně po něm. Celkový jídelníček je třeba upravit podle kondice našeho metabolismu, energetického výdaje a nezapomínat na prospěšnost pravidelného pohybu a spánku. To platí pro všechny, nejen pro uživatele Pangaminu!
 • Pangamin je dnes o hodně cenově dostupnejší než v roce 1988! Že nevěříte? Že za komunistů bylo líp? Za průměrnou hrubou měsíční mzdu 3 095 Kčs jste si mohli v roce 1988 při ceně Pangaminu 11.20 Kčs koupit 276 sáčků. Za to v roce 2022 jste si mohli za průměrnou hrubou měsíční mzdu 39 900 Kč při průměrné ceně Pangaminu 80 Kč koupit 498 sáčku, což je o 80 % víc než v roce 1988!
 • Hodinová kapacita výroby tablet v průběhu let dosahuje v roce 2022 jednoho milionu kusů!
 • Pivovarské kvasnice se těší oblibě u zákazníků různě po světě, například v Německu, Francii, Japonsku, ale je to právě český Pangamin, který nabízí nejširší portfolio přípravků.
Pangamin je dnes o hodně cenově dostupnejší než v roce 1988!
Ocenění Pangamin.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.