Zdravotnické prostředky

Paranit Radikální sprej 100 ml +hřeben

Značka: PARANIT
  • Bylo klinicky prokázáno, že Paranit sprej usmrtí 100 % vší a hnid při jednom 10 minutovém ošetření (včetně důkladného pročesání).
375

O produktu: Paranit Radikální sprej 100 ml +hřeben

50139052

Úvod

Paranit Radikální sprej je klinicky testovaný přípravek s prokázaným účinkem proti vši dětské. Stačí jedna aplikace s důkladným vyčesáním a zbavíte se 100 % vší i hnid. Sprej má dvojí účinek: jeho složení vši a hnidy nejen udusí, ale také dehydruje. Sprej je nemastný, bezoplachový a ošetření hravě zvládnete během 10 minut.

Hlavní vlastnosti:

  • klinicky prokázaný 100% účinek už po 1 aplikaci*
  • dvojí účinek: usmrtí živé vši, dehydruje hnidy
  • bez zápachu
  • snadné a pohodlné nanášení
  • balení obsahuje šampon po ošetření (100 ml) a hřeben

* Zahrnuje důkladné vyčesání. V případě opětovného nebo abnormálního výskytu vší se ošetření musí zopakovat. Studie ex vivo 2010/ Klinická studie in vivo 2008, nepublikované údaje.


Dávkování

Pomocí přiloženého hustého hřebene proti vším zkontrolujte suché vlasy. Sprej držte ve vzdálenosti asi 10 cm od vlasů a na suché vlasy pozorně a rovnoměrně nastříkejte dostatečné množství přípravku. Přípravek naneste na celý povrch hlavy a na všechny vlasy. Dobře vmasírujte směrem od kořínků ke konečkům, věnujte zvláštní pozornost oblasti krku a za ušima. Nechejte působit 10 minut. Aniž jste vlasy namočili, naneste na vlasy šampon Paranit po ošetření nebo běžný šampon a rozetřete ho po celých vlasech. Potom přidejte malé množství vody a šampon důkladně napěňte. Opláchněte teplou vodou. Pokud je nutné, postup mytí vlasů zopakujte.


Složení

96 % bílých minerálních olejů, 4 % Dimethicon (silikón).


Upozornění

Nepoužívejte u osob alergických na kteroukoli složku přípravku a u dětí mladších 6 měsíců. Použití přípravku Paranit sprej u těhotných žen není kontraindikováno. Před použitím se však vždy doporučuje poradit se s lékařem nebo lékárníkem.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.