Oslavte s námi Valentýn

Paranit

Řadit
Filtry výpisu
Paranit Radikální šampon 100 ml + hřeben

100 ml + hřeben

Zdravotnické prostředky

Jeho použití je velmi jednoduché jako při běžném mytí vlasů
Ničí 100% vší a téměř 100% hnid při použití dostatečného množství šamponu a důkladného vyčesání vlasů.

  • Akce -14%
299 Kč 349 Kč
Paranit Preventivní sprej proti vším 100 ml

100 ml

Biocidní přípravky, repelenty

Jemné složení spreje s 20% repelentní složkou a rostlinnými výtažky bylo klinicky ověřeno jako účinné k odpuzení vší a je vhodné pro každodenní použití pro děti od 1 roku.

  • Akce -13%
279 Kč 319 Kč
Paranit Radikální set proti vším sprej + šampon + hřeben + dárek

sprej + šampon + hřeben + dárek

Zdravotnické prostředky

Paranit Radikální sprej je klinicky testovaný přípravek s prokázaným účinkem proti vši dětské. Balení zahrnuje šampon, hřeben na vyčesání hnid + dárek.

  • Akce -60%
  • Výprodej
  • Expirace 30.4.2020
179 Kč 449 Kč
Paranit Radikální sprej 100 ml + hřeben + šampon 100ml ZDARMA

+ hřeben + šampon 100ml ZDARMA

Zdravotnické prostředky

Bylo klinicky prokázáno, že Paranit sprej s dvojitým účinkem usmrtí 100% vší a hnid při jednom ošetření (včetně důkladného pročesání).

  • Akce -11%
399 Kč 449 Kč

Ani se nenadějete a vaše dítě si ze školky nebo ze školy přinese domů vši. Svědící hlava není nic příjemného, nyní ale už není jediným řešením ostříhání na ježka. Vyzkoušejte některý z přípravků PARANIT, které jsou speciálně určeny k detekci, prevenci a ošetření zavšivených vlasů. PARANIT patří mezi předního výrobce na evropském trhu. Neustále využívá moderní poznatky a technologie, aby přicházel se stále novými a účinnými metodami k odstranění vší. Všechny výrobky jsou klinicky testovány. Jejich účinnost je stoprocentně zaručena, jelikož působí pouze fyzicky, vši si proto nedokáží proti přípravkům vypěstovat odolnost.

PARANIT vám pomůže nejen v ošetření, ale i k prevenci. Značka vyrábí preventivní sprej poskytující okamžitou a dlouhotrvající ochranu. Jde o výbornou volbu například tehdy, pokud se ve škole vši objevily, ale vaše dítě je prozatím nemá. Ani pak ale není nic ztraceno. S gelem PARANIT účinně detekujete hnidy a za pomoci šampónu, radikálního spreje či jemného lotionu nevítané hosty ze kštice jednoduše v pohodlí domova odstraníte.

Paranit preventivní sprej proti vším je biocidní přípravek.

Paranit Radikální šampon, Paranit gel na detekci vší a hnid, Paranit šampon a Paranit Sensitive lotion pro dlouhé vlasy jsou zdravotnické prostředky.