Paranit

  (7)

Ani se nenadějete a vaše dítě si ze školky nebo ze školy přinese domů vši. Svědící hlava není nic příjemného, nyní ale už není jediným řešením ostříhání na ježka. Vyzkoušejte některý z přípravků Paranit, které jsou speciálně určeny k detekci, prevenci a ošetření zavšivených vlasů. Paranit patří mezi předního výrobce na evropském trhu. Neustále využívá moderní poznatky a technologie, aby přicházel se stále novými a účinnými metodami k odstranění vší. Všechny výrobky jsou klinicky testovány. Jejich účinnost je stoprocentně zaručena, jelikož působí pouze fyzikálním účinem, vši si proto nedokáží proti přípravkům vypěstovat odolnost.

Seřadit podle
 • 5.0
  (1)
  Jemné složení spreje s 20% repelentní složkou a rostlinnými výtažky bylo klinicky ověřeno jako účinné k odpuzení vší a je vhodné pro každodenní použití pro děti od 1 roku.
 • Usmrtí vši a hnidy už při prvním ošetření, snadno se aplikuje.
 • Paranit Strong Dry Protect

  repelent proti hmyzu 125 ml
  Odpuzuje klíšťata a všechny druhy komárů. Vhodný i pro děti od 3 let.
 • 100% účinný proti vším během 5 minut. Prevence před opakovanou nákazou.
 • 5.0
  (1)
  Radikální šampon udusí a zároveň dehydratuje vši a hnidy.
 • Paranit Extra silný

  šampon 100 ml + hřeben
  Rychle zabíjí vši a hnidy a zároveň chrání před opakovanou nákazou až 72 hodin.
 • Paranit Maximum Original

  repelent proti komárům 75 ml
  Poskytuje 9hodinovou ochranu proti nejběžnějším druhům komárů.

  Paranit vám pomůže nejen v ošetření, ale i k prevenci. Značka vyrábí preventivní sprej poskytující okamžitou a dlouhotrvající ochranu. Jde o výbornou volbu například tehdy, pokud se ve škole vši objevily, ale vaše dítě je prozatím nemá. Ani v případě napadení ale není nic ztraceno. Za pomoci šampónu, radikálního spreje či jemného lotionu nevítané hosty ze kštice jednoduše v pohodlí domova odstraníte.

  Paranit preventivní sprej proti vším je biocidní přípravek. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

  Paranit Radikální šampon, Paranit šampon a Paranit Sensitive lotion pro dlouhé vlasy jsou zdravotnické prostředky. ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.