Paro SLIDER M náhradní mezizubní kartáček 6 ks

Dentální hygiena

Značka: PARO
Sada šesti náhradních kartáčků inovativního systému paro® k vyčištění mezizubních prostor. Velikost M má průměr drátku 0,4 mm, průměr kónického kartáčku 2,7 – 3,4 mm.
Skladem na e-shopu
199 ušetříte 86 Kč

Původní cena 285 Kč , sleva 30%

Nejnižší cena před slevou: 285 Kč

O produktu

50110913

Švýcarský inovativní systém pro pohodlné vyčištění mezizubních prostor, zubních náhrad či ortodontických aparátů. Aplikace je tak snadná, že ji zvládnete i se zavřenými ústy!

Pečlivá ústní hygiena napomáhá předcházet potížím s dásněmi. Paro®slider jemně a efektivně odstraní plak z míst, kam se běžný kartáček nedostane. Pro dokonalé ošetření naleznete ve špičce rukojeti speciální otvor k aplikaci interdentálního nebo fluoridového gelu.

Hlavní vlastnosti:

  • ergonomický tvar rukojeti
  • přirozeně jednoduchá aplikace
  • otvor na aplikaci fluoridového gelu
  • průměr drátku 0,4 mm, průměr kónického kartáčku 2,7 – 3,4 mm

Použití:

Zacvakněte kartáček do rukojeti. Modrou špičku rukojeti paro®slider přiložte k dásni, pohybem palce vysuňte kartáček do prostoru mezi zuby. Pokud narazíte na odpor, upravte úhel. Používejte nejméně 1x denně.

Systém nabízí velikosti SX, S a M. O správné velikosti mezizubního kartáčku se poraďte se zubním lékařem nebo dentálním hygienistou. Velikost M má průměr drátku 0,4 mm, průměr kónického kartáčku 2,7 – 3,4 mm.

Podívejte se jak je to snadné:

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.