Penco AC Hydration tabs citron 20 rozpustných tablet

Doplněk stravy

Značka: PENCO
Penco AC Hydration tabs jsou rozpustné tablety pro přípravu sportovního nápoje s příjemnou citrónovou příchutí. Doplňují elektrolyty, vápník, hořčík a vitaminy C a B5 během sportování.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
149

Cena za 1 kus: 7 Kč

O produktu

50128271

Optimální poměr elektrolytů (sodík, draslík, chloridy, vápník a hořčík) a vitaminů C a B5 podpoří Váš sportovní výkon a trénink. Rozpustné tablety pro přípravu sportovního nápoje Penco AC Hydration tabs doporučujeme během intenzivního sportovního výkonu pro doplnění ztrát tekutin a elektrolytů, snížení rizika křečí a udržení výkonnosti. Rovnováha elektrolytů má vliv nejen na zdraví, ale i na výkonnost. Vápník, hořčík a draslík přispívají k normální činnosti svalů. Draslík příznivě ovlivňuje krevní tlak. Vitaminy C a B5 pomáhají snížit míru únavy a vyčerpání.

Hlavní vlastnosti:

  • bez cukru, s minimem kalorií
  • nízká osmolalita (82 mOsm/kg)
  • poměr elektrolytů odpovídá složení potu
  • s přírodním aroma citrónu
  • praktické balení a dávkování

Dávkování

1 tabletu rozpusťte v 500 ml vody. Doporučené denní dávkování je před výkonem 250 ml, během výkonu 500 ml (1 tableta) každou hodinu, maximálně 4 tablety denně. Děti od 12 let poloviční dávkování. Podle délky a intenzity sportovní činnosti je vhodné používat AC Hydration Tabs během výkonu v menších dávkách v intervalech 10-15 min. Lze také kombinovat s iontovými nápoji Penco Mineral Drink nebo Penco Energy Drink, které navíc dodají energii.

Složení

Sodík 400 mg, draslík 110 mg (5,5 % RHP), chlor 169 mg (21 % RHP), vápník 30 mg (3,8 % RHP), hořčík 18 mg (4,8 % RHP), vitamin C 40 mg (50 % RHP) a vitamin B5 8 mg (133 % RHP) v jedné tabletě. RHP ….. referenční hodnota příjmu.

Kyselina citrónová, regulátor kyselosti – hydrogenuhličitan sodný, sladidlo – sorbitol, citrát sodný, citrát draselný, chlorid sodný, mléčnan vápenatý, přírodní aromata, hořečnaté soli kyseliny citronové, protispékavá látka – polyethylenglykol (PEG 6000), vitamín C (L-askorbová kyselina), sladidlo - sukralóza, kyselina pantothenová (D -pantothenát vápenatý), sladidlo – steviolglykosidy.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.