Penco L-Karnitin 120 tobolek

Sportovní výživa

Značka: PENCO
L-karnitin je přirozená látka příbuzná vitamínům, která se podílí na spalování tuků v buňce a jejich přeměně na energii.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
655

Cena za 1 kus: 5 Kč

O produktu

50116119

L-karnitin je přirozená látka příbuzná vitamínům, která se podílí na spalování tuků v buňce a jejich přeměně na energii potřebnou pro všechny důležité životní pochody, včetně činnosti svalů a srdce. Jeho hlavní funkcí v organismu je transport mastných kyselin do buňečných organel (mitochondrií), kde jsou zpracovány za vzniku adenosintrifosfátu (ATP) životně důležitého zdroje energie. L-karnitin ovlivňuje celkový stav a připravenost organizmu pro sportovní výkon maximální intenzity.

Značkový karnitin Carnipure

Penco L-Karnitin obsahuje čistou krystalickou formu značkového L-karnitinu Carnipure, který je oceňován pro svou výjimečnou čistotu a kvalitu. Biologicky aktivní je pouze tato L-forma karnitinu, D-forma je neúčinná a snižuje využitelnost L-formy. Tento 100% čistý L-karnitin se vyrábí patentovaným biochemickým postupem ve švýcarské společnosti Lonza.


Složení

L-karnitin tartarát (99,9 g/100g), želatinová tobolka (100% želatina), protispékavá látka: oxid křemičitý (0,1g/100g).

Použití

Dospělí 1-2 tobolky denně, děti a těhotné ženy pouze na doporučení lékaře. 1 tobolku zapijte 200–300 ml vody nebo hypotonického nápoje. Doporučujeme pro sportovce silových a vytrvalostních disciplín, vegetariány, seniory a jako součást programů na regulaci hmotnosti.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.