Penco Long Energy Snack 50 g

Sportovní výživa

Značka: PENCO
Lahodná tyčinka s obsahem bílkovin, aminokyselin BCAA a Palatinozou pro postupné uvolňování energie. Pro sportovní výkony, delší než 1,5 hodiny.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
25

Cena za 100 g: 50 Kč

O produktu

50116106

Lahodná tyčinka s obsahem bílkovin a větvených aminokyselin BCAA. Obsahuje unikátní disacharid Palatinozu pro postupné uvolňování energie a obohacena beta-alaninem a lecitinem. Je nevhodnější pro sportovní výkony, které trvají déle než 1,5 hodiny. Nová receptura bez palmového tuku. Neobsahuje lepek.

Pomalé uvolňování energie

Unikátní disacharid isomaltulosa (Palatinoza) je první pomalu stravitelný cukr, který poskytuje svalům a mozku stejné množství energie (4 kcal/g) jako sacharosa nebo glukosa, ale v delším časovém intervalu. Zatímco běžný cukr nebo glukosu tělo využije velmi rychle a hladina krevního cukru klesne na bazální hladinu asi po 60 min, isomaltulosa je metabolizována mnohem pomaleji a její hladina v krvi je plně vyčerpána až po 2 hodinách

Jak působí obsažené BCAA?

BCAA se v těla rychle absorbují a mohou být využity jako zdroj energie při vyčerpání svalového glykogenu. Pomáhají chránit stávající svalové tkáně (antikatabolický efekt). Slouží jako pohotová stavební jednotka pro výstavbu nové svalové tkáně (anabolický efekt).

Hlavní vlastnosti:

  • skvělá pro sportovní aktivity delší než 1,5 hodiny
  • s obsahem Palatinozy pro pomalé uvolňování energie
  • obohacena o 1,6 g BCAA
  • neobsahuje palmový tuk
  • neobsahuje lepek

Složení

Sójová krupice 25 %, cukr, glukózový sirup, rostlinné oleje (Shea olej, kokosový olej), isomaltulóza* (Palatinose TM) 10 %, fondán (cukr, pitná voda, glukóza), sušené mléko odtučněné, sušená syrovátka, směs větvených aminokyselin BCAA 1,6 % (L-leucin 0,8 %, L-valin 0,4 %, L-isoleucin 0,4 %), rumové aroma, emulgátor: sójový lecitin, beta-alanin 0,2 %, kokosové aroma. *Isomaltulóza je zdrojem glukózy a fruktózy.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku 4 tyčinky. Není určeno pro děti do 3 let. Může obsahovat stopy arašídů a skořápkových plodů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.