Penco Magnesium Organic 120 tablet

Doplněk stravy

Značka: PENCO
Účinná kombinace hořčíku v organické dobře využitelné formě se zinkem a vitamíny E a B6 . Je určen pro doplnění a vyrovnání ztrát hořčíku v těle.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
385

Cena za 1 kus: 3 Kč

O produktu

50121424

Denní dávka Penco Magnesium organic plus dodá organismu 320 mg hořčíku, což představuje 85 % doporučeného denního příjmu. V doplňku stravy Penco Magnesium organic plus je hořčík přítomen v organické formě, ve formě citronanu hořečnatého, kterou tělo dokáže lépe využít než anorganické zdroje, jako je např. oxid hořečnatý. Doplňování hořčíku je důležité zejména sportovců , kteří trénují nebo závodí v horkých klimatických podmínkách. Snížená hladina hořčíku bývá u sportovců poměrně častá a jeho doplňování formou doplňků stravy je doporučováno jako důležitá prevence křečí. Přípravek je obohacen o další aktivní látky.  Vitamín B6 přispívá k normální funkci nervového a imunitního systému a vitamín E spolu se zinkem pomáhají chránit buňky před oxidativním stresem, jehož riziko roste s intenzitou fyzické zátěže. 

Hlavní vlastnosti:

  • hořčík podporuje normální syntézu bílkovin, elektrolytickou rovnováhu a normální funkci svalů a nervů
  • zinek přispívá k udržení standardní hladiny testosteronu v krvi
  • vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity a k normální funkci imunitního systému a nervové soustavy

Dávkování

2 tobolky 1-2 x denně

Složení

Hořečnaté soli kyseliny citrónové, želatinová tobolka (100% želatina), oxid zinečnatý, vitamín E (DL-α-tokoferyl-acetát), vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid), protispékavá látka: oxid křemičitý.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 12 let, Ukládat mimo dosah dětí! Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání.

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.