Penco Sport jellybar jablko 30 g

Sportovní výživa

Značka: PENCO
4.0
Rychle dostupný zdroj energie pro podání dobrého výkonu v tréninku nebo závodě. Postupné uvolňování energie během déletrvajících výkonů.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

25

Cena za 100 g: 83 Kč

O produktu

50116110

Ovocné želé pro sportovce s 50% obsahem ovoce, s Palatinosou a minerály. Rychle dostupný a lehce stravitelný zdroj energie pro podání dobrého výkonu v tréninku nebo závodě. 40 % energie je obsaženo ve formě komplexních sacharidů (maltodextrinů) a 60 % pochází z jednoduchých cukrů. Penco Sport JellyBar je skvělá alternativa energy gelů, kterou ocení i malí sportovci, pro které energy gely ještě nejsou vhodné. 

Postupné uvolňování energie

Penco® Sport JellyBarobsahuje unikátní disacharid isomaltulosu (Palatinosu) pro postupné uvolňování energie během déletrvajících sportovních výkonů. Isomaltulosa se v těle metabolizuje pomaleji bez výrazného zvýšení glukózy v krvi. Svalům a mozku poskytuje stejné množství energie jako třtinový a řepný cukr, ale v delším časovém intervalu.

Ovoce s nízkým glykemickým indexem

Jablka a broskve patří mezi druhy ovoce s nízkým glykemickým indexem. Podobně jako Palatinosa zvyšují hladinu cukru v krvi pomaleji a tělo zůstane déle zasycené. Tyčinka je obohacena minerálními látkami sodíkem a draslíkem, které se větší míře ztrácí potem při fyzické zátěži. Doplňování draslíku je důležité zejména pro správnou nervosvalovou činnost. Draslík také přispívá také k udržení normálního krevního tlaku. Mějte Sport Jelly Bar vždy po ruce, abyste mohli dodat tělu energii pro maximální výkon.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje 50 % ovoce
  • 15 % isomaltulosy (Palatinose)
  • speciální kombinace jednoduchých a komplexních sacharidů
  • bohaceno draslíkem, který podporuje normální činnost svalů a nervů
  • bez konzervantů a umělých barviv
  • vhodné i pro vegany (neobsahuje želatinu)
  • neobsahuje lepek

Složení

Ovocná složka 50 % (jablko, broskev, cukr), glukózový sirup, maltodextrin, isomaltulóza* (Palatinose TM) 15 %, cukr, želírující látka: pektiny, kyselina: kyselina citronová, regulátor kyselosti: citrany draselné a citrany sodné, aroma, barvivo: měďnaté komplexy chlorofylinů. * Isomaltulóza je zdrojem glukózy a fruktózy.plodů. 

Použití

1 želé tyčinku použijte 5-10 min před výkonem. Další tyčinku přidejte každých 30 minut během výkonu nebo podle potřeby. Každou dávku zapijte vodou nebo hypotonickým nápojem. Doporučená denní dávka je 5 tyčinek.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.