Registrovaný léčivý přípravek

Persen Forte 40 tvrdých tobolek

Značka: PERSEN

Persen Forte obsahuje směs suchých rostlinných extraktů (kozlíkový, meduňkový a mátový), které mají uklidňující účinek a pomáhají při problémech s usínáním.

325
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Persen Forte 40 tvrdých tobolek

50133390

Úvod

Persen Forte působí příznivě při mírných poruchách usínání a spánku. Jedná se o směs suchých rostlinných extraktů s uklidňujícím účinkem (kozlíkový, meduňkový a mátový). Persen Forte mohou užívat dospělí od 18 let.

Kdy se Persen Forte užívá?

  • problémy s usínáním a spánkem
  • strach, úzkost
  • třes rukou a pocení dlaní
  • podrážděnost, neklid, rozladěnost
  • únava po probuzení

Dávkování

Dospělí užívají 1 tobolku 2-3x denně. Při poruchách usínání a spánku se užívá 1 tobolka 1x denně, a to 1 hodinu před spaním. Tablety zapíjejte malým množstvím tekutiny. K dosažení žádaného účinku užívejte přípravek pravidelně po dobu 2-4 týdnů.  Pokud se do 2 týdnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, poraďte se s lékařem.


Složení

Léčivými látkami jsou Valerianae extractum siccum (kozlíkový extrakt suchý) 4-7 : 1, extrahováno ethanolem 70% (V/V) 87,5 mg, Melissae folii extractum siccum (meduňkový extrakt suchý) 3-6 : 1), extrahováno ethanolem 50% (V/V) 17,5 mg a Menthae piperitae folii extractum siccum (mátový extrakt suchý) 3-6 : 1, extrahováno ethanolem 40% (V/V) 17,5 mg v jedné tvrdé tobolce.

Pomocnými látkami jsou - obsah tobolky: tekutá glukosa – suchý zbytek (součást Valerianae extractum siccum), maltodextrin (součást Melissae folii extractum siccum a Menthae piperitae folii extractum siccum), aroma máty peprné (součást Menthae piperitae folii extractum siccum), lehký oxid hořečnatý, magnesium-stearát, monohydrát laktosy, mastek, koloidní bezvodý oxid křemičitý. Tobolka: želatina, červený oxid železitý (E 172), oxid titaničitý (E 171), žlutý oxid železitý (E 172).


Upozornění

Přípravek Persen Forte může zhoršit schopnost řídit a obsluhovat stroje, neřiďte vozidlo a neobsluhujte stroje. Pokud nesnášíte některé cukry, poraďte se s lékařem, než začnete tento léčivý přípravek užívat. Užívat přípravek během těhotenství a kojení se nedoporučuje.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.