Drogerie

Persil prací gel Color 100 dávek

Značka: PERSIL
5.0

Prací gel Color Persil spolehlivě odstraní odolné skvrny. Funguje i při nízkých teplotách (od 20 °C). Čistí mechanismus spotřebiče, brání nepříjemnému zápachu.

499

Cena za 1 kus(tbl): 499,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Persil prací gel Color 100 dávek

50156238

Úvod

Prací gel Color od značky Persil použijete na barevné prádlo. Proniká hluboko do vlákna textilie a odstraňuje i ty nejodolnější skvrny. Prádlo je po vyprání dokonale čisté a krásně svěží. Pocit svěžesti vám vydrží po celou dobu nošení. Zároveň ochrání barvu vláken a brání vyblednutí. Prací gel působí i uvnitř mechanismu spotřebiče, kde likviduje nečistoty a usazeniny. Ty totiž způsobují nepříjemný zápach, který může pračku po čase začít trápit. Přípravek si oblíbíte také pro to, že dovede šetřit energie. Je totiž účinný i při praní na nízké teploty, a to již od 20 °C. Lahev je vyrobená z 50 % z recyklovaného plastu.

Hlavní vlastnosti:

  • je vhodný na barevné prádlo
  • zachová barvu textilie
  • spolehlivě odstraní odolné skvrny
  • funguje při praní na nízké teploty
  • udržuje mechanismus pračky v čistotě

Složení

5-15 % aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, <5 % mýdlo, fosfonáty, enzymy, parfémy (limonene), konzervační činidla (methylisothiazolinone, benzisothiazolinone).


Upozornění

Nepoužívejte na vlnu a hedvábí. Přípravek pro praní prádla. Varování. Obsahuje 2-methylisothiazol-3(2H)-on. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.