Drogerie

Persil Prací gel Expert Sensitive 80 dávek

Značka: PERSIL
5.0

Prací gel Expert Sensitive značky Persil použijete na praní bílého i barevného prádla. Je vhodný pro citlivou pokožku. Obsahuje přírodní mýdlo a aloe vera.

399
Ušetříte 7%

Původní cena:  429 Kč  ·  sleva 30 Kč

Cena za 1 kus(tbl): 399,00 Kč

Nejnižší cena před slevou: 429 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Persil Prací gel Expert Sensitive 80 dávek

50156250

Úvod

Hledáte prací prostředek, který vyhovuje citlivé pokožce dětí i dospělých? Značka Persil pro vás přichystala prací gel Expert Sensitive. Obsahuje jemné složky bez barviv a konzervačních látek, dále přírodní mýdlo, výtažky z aloe vera a lehkou parfemaci. Jeho šetrnost a vysokou toleranci ze strany zákazníků dokládá certifikace ECARF. Ač je něžný k pokožce, neznamená to, že by si nedokázal poradit se skvrnami. Spolehlivě zatočí i s těmi nejodolnějšími. Navíc ho můžete použít při praní na nízké teploty, a to již od 20 °C. A jestli chcete šetřit nejen svou peněženku, ale i přírodu, určitě vás potěší, že se nachází v recyklovatelném obalu.

Hlavní vlastnosti:

  • je vhodný pro citlivou pokožku dětí i dospělých
  • použijete na praní barevného i bílého prádla
  • obsahuje jemnou parfemaci
  • spolehlivě odstraní odolné skvrny
  • pere při nízkých teplotách

Složení

5-15 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, fosfonáty, enzymy, optické rozjasňovače, parfémy, konzervační činidla (benzisothiazolinone, phenoxyethanol)


Upozornění

Nepoužívejte na vlnu a hedvábí. Přípravek pro praní prádla. Varování. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.