Drogerie

Perwoll Prací gel Black 3,75 l 75 dávek

Značka: PERWOLL

Prací gel Black od Perwoll použijete na praní černého a tmavého prádla. Postará se o čistotu i skvělý vzhled – uhladí vlákna, zredukuje žmolky a oživí barvu.

339
Ušetříte 11%

Původní cena:  379 Kč  ·  sleva 40 Kč

Cena za 1 kus(tbl): 339,00 Kč

Nejnižší cena před slevou: 379 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Perwoll Prací gel Black 3,75 l 75 dávek

50156245

Úvod

Prací gel na tmavé a černé prádlo Black od značky Perwoll zajistí, že vaše oblečení bude i po dlouhé době vypadat stále jako nové. Uhladí vlákna a zintenzivní jejich barevnost. Zároveň zredukuje nežádoucí žmolky. Prádlu propůjčí dlouhotrvající svěží vůni, která vám zpříjemní den. Gel má skvělou rozpustnost. Můžete ho použít na praní v ruce i v pračce. Je účinný i při nižších teplotách. Obsahuje více než 95 % přírodních ingrediencí.

Hlavní vlastnosti:

  • je vhodný na tmavé a černé prádlo
  • chrání a obnovuje barevnost oblečení
  • vyhlazuje vlákna
  • propůjčuje dlouhotrvající svěžest
  • použijte na ruční praní či praní v pračce

Složení

5-15 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, fosfonáty, enzymy, parfémy (citronellol), konzervační činidla: benzisothiazolinone, methylisothiazolinone.


Použití

Prádlo perte podle doporučení výrobce – řiďte se informacemi na visačce. U jemného prádla nedoporučujeme plnit buben celý, ale jen do jeho poloviny. Před použitím lahev důkladně protřepejte.


Upozornění

Prací prostředek. Varování. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Obsahuje 2-methylisothiazol-3(2H)-on. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.