Veterinární přípravky

Petosan Complete Large sada pro dentální hygienu

Značka: PETOSAN

Petosan Complete Large je kompletní sada zubní péče pro velká plemena psů. Sada obsahuje: zubní pastu 70 g, dvouhlavý zubní kartáček a zubní kartáček na prst z mikrovlákna.

Varianty produktu
375
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Petosan Complete Large sada pro dentální hygienu

50159139

Úvod

Petosan Complete Large je kompletní sada zubní péče pro velká plemena psů. Sada obsahuje: zubní pastu 70 g, dvouhlavý zubní kartáček a zubní kartáček na prst z mikrovlákna. Zajistěte vašemu psovi méně zubního kamene, zdravé zuby a svěží dech.

Hlavní vlastnosti:

  • sada na dentální hygienu psů
  • zubní pasta, oboustranný kartáček a kartáček na prst
  • zajistí zdravější zuby a svěží dech vašeho psa

Složení

Složení zubní pasty: voda, hydratovaný oxid křemičitý, sorbitol, kaolín, glycerol, karboxymethyl celulóza, pyrofosforečnan sodný, dihydrogendifosforečnan sodný, sacharin, aroma, benzoát sodný.


Použití

1. krok 1.–3.den: naneste trochu Petosanu zubní pasty na ukazováček a nechejte vašeho psa pastu slízat. Jemně posunujte prst podél zubů a dásní, aby si váš pes zvykl. Psa odměňte. Pokud je váš pes spokojený, přejděte ke kroku č. 2.
(! Nikdy nepoužívejte zubní pastu určenou pro lidi, může být pro vašeho psa při požití škodlivá)
2. krok 4.–14.den: opakujte postup s použitím Petosan zubního kartáčku na prst tak, abyste setřeli zubní plak z povrchu zubů a dásní. Psa nenuťte a vždy čistěte jen tam, kam vám pes dovolí. Provádějte pravidelně a psa odměňte. Pokud je váš pes spokojený, přejděte ke kroku č. 3.
3. krok 15.den a více: seznamte svého psa se zubním kartáčkem. Petosan dvouhlavý zubní kartáček vám umožní čistit jedním pohybem vnitřní a vnější plochy zubů současně. Naneste pastu na zubní kartáček a nechejte svého psa pastu slízat. Nedovolte mu však kartáček kousat. Kartáček posunujte pomalu a jemně podél zubů, doporučujeme začít s čištěním jen části chrupu a postupně přecházet na celý chrup. Psa odměňte. Buďte trpěliví a každý den postup opakujte.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.