Doplněk stravy

Pharma Activ Omega 3 Activ 90 kapslí

Pharma Activ Omega 3 je doplněk stravy, který obsahuje biologicky aktivní omega 3 nenasycené mastné kyseliny EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová).

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks produktů značky Pharma Activ v libovolné kombinaci získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 4. 2024 nebo do vyprodání zásob.
195
Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: Pharma Activ Omega 3 Activ 90 kapslí

50143492

Úvod

Pharma Activ Omega 3 je doplněk stravy, který obsahuje biologicky aktivní omega 3 nenasycené mastné kyseliny EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). Olej se získává z ryb žijících ve studených arktických vodách a ve formě kapslí nemá nepříjemnou rybí pachuť. Omega 3 nenasycené mastné kyseliny mají příznivý vliv na naše zdraví, ale naše tělo si je neumí vyrobit samo a musí je přijímat v potravě nebo v doplňcích stravy. EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně), DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně).

Hlavní vlastnosti:

  • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně)
  • denní dávka obsahuje EPA 540 mg a DHA 360 mg
  • bez rybí pachutě

Dávkování

3 x tobolka denně. Pro lepší strávení užívejte vždy s jídlem nebo bezprostředně po jídle, kdy dochází ke zvýšenému vylučování žluči, a tedy i lepšímu strávení oleje. 


Složení

rybí olej z toho 80 % Omega 3 mastných kyselin (EPA – kyselina eikosapentaenová a DHA – kyselina dokosahexaenová), želatina, zahušťovadlo (glycerol), voda. Denní dávka (3 kapsle) obsahuje rybí olej 3000 mg z toho 80% omega 3 mastných kyselin EPA 540 mg, DHA 360 mg.


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.