Oslavte s námi Valentýn

Pharmaton Geriavit

Řadit
Filtry výpisu
Pharmaton Geriavit 30 kapslí

Doplněk stravy

Vyvážená kombinace vitaminů, minerálů a standardizovaného výtažku ženšenu G115 pro tělesnou a duševní pohodu. Určeno pro dospělé.

  264 Kč
  Pharmaton Geriavit 100 kapslí

  Doplněk stravy

  Vyvážená kombinace vitaminů, minerálů a standardizovaného výtažku ženšenu G115 pro tělesnou a duševní pohodu. Určeno pro dospělé.

   749 Kč

   PHARMATON GERIAVIT je léčivý přípravek s ověřenými účinky. Jeho složení tvoří standardizovaný výtažek ženšenu v kombinaci s vitamíny, minerály, stopovými prvky, rutinu a lecitin. Standardizovaný výtažek z kořene ženšenu Panax ginseng G115 Pharmaton má garantovaný stálý obsah účinných látek v extraktu, což může být u běžných bylinných výtažků problematické. Ženšen zvyšuje všeobecnou úroveň buněčné aktivity, což se projevuje zvýšením psychické a fyzické výkonnosti.

    Pro povzbuzení organismu pomůže PHARMATON GERIAVIT

    Pharmaton Geriavit je určen všem, kteří hledají prostředek pro posílení tělesných a duševních funkcí. Působí při zvýšené únavě, pocitech slabosti a vyčerpání či obtížích se soustředěním. Primárně je zaměřen na osoby starší a chronicky nemocné, ocení jej však i ročníky mladší, například při nutnosti dodržování jednostranné diety, při redukčních dietách, nechutenství, při dlouhodobém stresu, zvýšené tělesné zátěži (sportovci, těžce tělesně pracující jedinci), při psychicky náročném povolání nebo při rekonvalescenci po nemoci a pro všeobecné mírnění běžných příznaků stárnutí.

    Užívání přípravku PHARMATON GERIAVIT

   Pharmaton Geriavit jsou měkké želatinové tobolky s příjemnou vůní po vanilce. Osoby, které mají obecně potíže s polykáním tablet, mohou tobolku rozříznout a obsah užít na lžičce. Pro optimální účinek trvá léčebný cyklus 8 – 12 týdnů. Přípravek je vhodný i pro diabetiky.

    

    

    

    Pharmaton Geriavit je lék k vnitřnímu užití. Před použitím při přečtěte příbalovou informaci.