Pharmaton Geriavit Vitality 50+ 100 tablet

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

595

Cena za 1 kus(tbl): 6 Kč

O produktu

Vyvážená kombinace vitaminů a minerálů se ženšenem pro tělesnou a duševní pohodu. Pharmaton Geriavit Vitality 50+ obsahuje standardizovaný výtažek Panax ginseng G115®, který podporuje vitalitu, fyzickou i psychickou kondici a obranyschopnost organizmu. Pharmaton Geriavit Vitality 50+ je určen pro dospělé.

Hlavní vlastnosti:

  • vitamíny B1, B2, niacin a biotin příznivě ovlivňují energetický metabolismus
  • vitamíny C, B2, niacin, B6, B9 a B12 přispívají ke snižování únavy a vyčerpání
  • železo a zinek přispívají ke zlepšení kognitivních funkcí

Dávkování

Užívejte 1 potahovanou tabletu denně, nejlépe ráno při snídani. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Mikrokrystalická celulóza, oxid hořečnatý, L-askorbát vápenatý (vitamín C), laktóza , suchý extrakt z kořene ženšenu Panax ginseng CA Meyer, DL-alfa-tokoferylacetát (vitamín E), síran zinečnatý, síran železnatý, polyvinylpolypyrolidon, nikotinamid (niacin), retinyl palmitát (vitamín A), sacharóza, rybí želatina, kukuřičný škrob, alfa-tokoferol, polyvinylalkohol, protispékavá látka: sodné, draselné a vápenaté soli mastných kyselin, pyridoxin-hydrochlorid (vitamín B6), mastek, thiamin mononitrát (vitamín B1), cholekalciferol (vitamín D), modifikovaný škrob, sacharóza a triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, askorbát sodný a alfa-tokoferol, oxid křemičitý, síran měďnatý, riboflavin (vitamín B2), vanilín a čokoláda, kyanokobalamin (vitamín B12), seleničitan sodný, D-biotin, kyselina listová (vitamín B9). Aleregeny: Obsahuje arašídový olej, prášek ze sójového lecitinu, rybí želatinu a laktózu z mléka.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti a těhotné ženy. Neužívejte tento přípravek, pokud jste alergičtí na některou z jeho složek. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.