Philips Sonicare for Kids HX6322/04 dětský sonický zubní kartáček

50110154

Dentální hygiena

Skladem na e-shopu

1 690

O produktu

Pomozte svým ratolestem vybudovat zdravé návyky v čištění zubů. S dětským sonickým kartáčkem Philips Sonicare For Kids budou správně a důkladně pečovat o své zoubky, a ještě se u toho budou bavit.

Děti bude čištění bavit

Děti se budou na svůj vesele přizpůsobený kartáček těšit – v každém balení najdete osm vyměnitelných samolepek, které mu dodají veselý vzhled. Hlavní je ale to, že zábavné bude samotné čištění.

Kartáček Philips Sonicare For Kids můžete přes Bluetooth synchronizovat se stejnojmennou interaktivní mobilní aplikací, která důkladně monitoruje každé čištění. Hlavní hrdina, roztomilý Sparkly, učí děti správné techniky čištění a za správnou péči o zoubky děti odměňuje. Chytré časovače (KidTimer a KidPacer) pak děti motivují, aby si čistily zuby správně dlouho – aplikace je odměňuje za správné dvouminutové čištění.

Dvě hlavice a dvě rychlost

Tato sada obsahuje dvě kartáčkové hlavice For Kids a kartáček samotný také nabízí dva režimy čištění. Hlavice standardní velikosti je vhodná pro děti od 7 let a můžete ji kombinovat s režimem čištění s vyšší intenzitou. Kompaktní hlavice je určená pro děti od 3 let a k použití s režimem s nižší intenzitou. Konstrukce hlavic je přizpůsobená dětským ústům. Měkká vlákna a pogumovaný povrch zaručují důkladné, ale šetrné a bezpečné vyčištění dětských zubů.

Tělo kartáčku je chytře a ergonomicky navržené tak, aby si děti mohly čistit zuby samy, ale také aby jim mohli pomáhat rodiče.

Hlavní vlastnosti:

  • 2 režimy čištění
  • až 31 000 stěrů za minutu
  • výdrž baterie až 3 týdny
  • časovač KidTimer a Quadpacer
  • 8 přizpůsobitelných samolepek
  • 2 kartáčkové hlavy v balení (standardní + kompaktní)
Darujte na Vánoce to nejcennější Darujte na Vánoce to nejcennější