Dentální hygiena

Philips Sonicare for Kids HX6322/04 dětský sonický zubní kartáček modrý

Produktová řada: for Kids

Dětský sonický zubní kartáček Philips Sonicare for Kids HX6322/04 motivuje ke správnému čištění zubů. Součástí balení jsou dvě dětské hlavice v různých velikostech.

1 290

O produktu: Philips Sonicare for Kids HX6322/04 dětský sonický zubní kartáček modrý

50129547

Úvod

Pomozte svým ratolestem vybudovat zdravé návyky v čištění zubů. S dětským sonickým kartáčkem Philips Sonicare For Kids budou vaše děti správně a důkladně pečovat o své zoubky, a ještě se u toho pobaví. Technologie Bluetooth® propojuje sonický kartáček Philips Sonicare for Kids se zábavnou aplikací v telefonu nebo tabletu a motivuje děti k samostatnému, lepšímu a delšímu čištění. Děti se tak baví a získávají zdravé návyky, které jim vydrží po celý život.

Philips Sonicare for Kids HX6322/04 dětský sonický zubní kartáček10

Nechte své děti učit si čistit zuby, sonická technologie se postará o všechno ostatní. Jedinečné dynamické působení sonického zubního kartáčku Philips Sonicare zajistí šetrné a efektivní čištění hluboko mezi zuby a podél linie dásní. Síla sonického čištění pomáhá kompenzovat rozvoj techniky čištění, jak se děti postupně zdokonalují. S touto technologií je sonický kartáček Philips Sonicare for Kids až o 75 % účinnější než manuální zubní kartáčky. Návštěvy zubaře už víc nemusí být problémem.

Philips Sonicare for Kids HX6322/04 dětský sonický zubní kartáček6

Philips Sonicare for Kids HX6322/04 sonický elektrický zubní kartáček pro děti

  • 2 velikosti kartáčových hlavic a 2 režimy čištění (pro děti od 3 a 7 let)
  • 8 vyměnitelných samolepek na rukojeť
  • sonická technologie – o 75 % efektivnější čištění
  • interaktivní aplikace Sonicare for Kids s Bluetooth®
  • indikátor stavu baterie
  • pogumovaná rukojeť a hlavice, ergonomický design

Philips Sonicare for Kids HX6322/04 dětský sonický zubní kartáček8

Děti bude čištění bavit

Děti se budou na svůj vesele přizpůsobený kartáček těšit – v každém balení najdete osm vyměnitelných samolepek, které mu dodají veselý vzhled. Hlavní je ale to, že zábavné bude samotné čištění. Kartáček Philips Sonicare For Kids můžete přes Bluetooth synchronizovat se stejnojmennou interaktivní mobilní aplikací, která důkladně monitoruje každé čištění. Hlavní hrdina, roztomilý Sparkly, učí děti správné techniky čištění a za správnou péči o zoubky děti odměňuje. Chytré časovače (KidTimer a KidPacer) pak děti motivují, aby si čistily zuby správně dlouho – aplikace je odměňuje za správné dvouminutové čištění.

Philips Sonicare for Kids HX6322/04 dětský sonický zubní kartáček9

Dvě hlavice a dvě rychlosti

Tato sada obsahuje dvě kartáčkové hlavice For Kids a kartáček samotný také nabízí dva režimy čištění. Hlavice standardní velikosti je vhodná pro děti od 7 let a můžete ji kombinovat s režimem čištění s vyšší intenzitou. Kompaktní hlavice je určená pro děti od 3 let a k použití s režimem s nižší intenzitou. Konstrukce hlavic je přizpůsobená dětským ústům. Měkká vlákna a pogumovaný povrch zaručují důkladné, ale šetrné a bezpečné vyčištění dětských zubů. Tělo kartáčku je chytře a ergonomicky navržené tak, aby si děti mohly čistit zuby samy, ale také aby jim mohli pomáhat rodiče.

Philips Sonicare for Kids HX6322/04 dětský sonický zubní kartáček7

Časovač čištění KidTimer a KidPacer

S funkcemi časovačů čištění KidTimer a KidPacer můžete v aplikaci sledovat čištění zubů v reálném čase. Funkce rozpoznají, kdy čištění zubů začne, kdy se přeruší a kdy skončí. Díky integrované paměti a časové známce na těle kartáčku můžete dokonce ukládat podrobnosti až pro 20 čištění. Při dalším použití aplikace a těla kartáčku se údaje synchronizují s kalendářem aplikace. Odměny za úspěšné čistění si lze vybrat po každém čištění a vaše dítě tak uvidí své pokroky. Funkce KidPacer pomáhá dětem postupně prodlužovat dobu čištění. Cílem je dosáhnout doby 2 minut, kterou doporučují zubaři.

Prodloužení záruky

Využijte možnosti mít 3 roky záruku na sonické elektrické zubní kartáčky Philips Sonicare. Pro získání +1 rok záruky zdarma navíc stačí do 3 měsíců od nákupu zaregistrovat zakoupený produkt na stránkách Philips.cz/MyPhilips. Po registraci obdržíte potvrzující e-mail, jenž bude obsahovat i číslo smlouvy o prodloužené záruce.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.