Kosmetika

Physicians Formula Eye Booster Waterproof Ultra-Fine Liquid Eyeliner Blackest Black voděodolná oční linka 1 ml

Produktová řada: Eye Booster
  • Tekutá oční linka + sérum s peptidy pro krásné řasy v jedné formuli. V jednoduchém kroku vykouzlí dlouhou linku pro precizní zvýraznění Vašich očí. Odolná proti rozmazání.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky Physicians Formula v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob.
399

O produktu: Physicians Formula Eye Booster Waterproof Ultra-Fine Liquid Eyeliner Blackest Black voděodolná oční linka 1 ml

50123370

Úvod

Tekutá oční linka + sérum s peptidy pro krásné řasy v jedné formuli. Physicians Formula Eye Booster Waterproof Ultra-Fine Liquid Eyeliner Blackest Black v jednoduchém kroku vykouzlí dlouhou linku pro precizní zvýraznění Vašich očí a zároveň vylepšuje vzhled řas. Voděodolná a rychleschnoucí linka obsahuje velmi černé pigmenty a je odolná proti rozmazání. High-tech receptura je výborným řešením pro řídké řasy, vypadávající a nevýrazné řasy. Dermatologicky testováno. Klinicky testováno. Pro citlivé oči a nositele kontaktních čoček. Vhodné i pro vegany.

Výsledek:

  • tekutá oční linka pro precizní zvýraznění očí
  • obsahuje sérum s peptidy pro krásné řasy
  • odolná proti rozmazání


Složení

Sérum na výživu řas s peptidy. Voděodolné složení. Bez parfému.


Použití

Před použitím jemně protřepejte. Oční linku nanášejte podél linie řas. Nikdy nepoužívejte oční linky uvnitř linie řas. Uzávěr udržujte pevně uzavřený, aby nedošlo k vyschnutí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.