Physicians Formula Matte Monoi Butter Blushed Nude matné oční stíny 3,4 g

Kosmetika

Vysoce pigmentované oční stíny Matte Monoi Butter Blushed Nude od Physicians Formula mají vyživující krémovou texturu z rostlinných másel murumuru, cupuaçu a tucuma.
Skladem na e-shopu
409

O produktu

50138485

Vysoce pigmentované oční stíny Matte Monoi Butter Blushed Nude od Physicians Formula mají jemnou krémovou texturu, která spojuje ty nejlepší vlastnosti pudrových a tekutých očních stínů. Paletka v pastelových barvách má speciální složení z rostlinných másel murumuru, cupuaçu a tucuma, která jsou bohatá na esenciální mastné kyseliny a provitamíny, a voní exotickými květy tiaré.

Výsledek

  • vyživující krémová textura
  • dlouhotrvající vzhled
  • lze aplikovat za mokra i za sucha

Vytvořeno pro citlivou pleť

Kosmetika Physicians Formula je vytvořena s ohledem na zdraví a pohodlí vaší pokožky. Používá vysoce kvalitní ingredience, díky kterým budete se budete cítit krásně nejen navenek, ale i uvnitř. Všechny produkty jsou pečlivě vyráběny a testovány tak, aby byly hypoalergenní a vhodné pro citlivou pokožku a oči. Oční stíny neobsahují lepek a jsou vhodné i pro vegany.


Použití

Tmavší odstíny nanášejte v ohybu a vnějších okrajích oka, středně tmavé na oční víčko, nejsvětlejší nakonec podél linie obočí do vnitřních koutků.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.