Kosmetika

Physicians Formula Murumuru Butter Matte Monoi Butter Eyeliner oční linka 6 ml

Produktová řada: Murumuru Butter

Physicians Formula Murumuru Butter Matte Monoi Butter Eyeliner oční linka zvýrazní váš pohled! Luxusní, voděodolná matná oční linka navíc hydratuje a vyživuje řasy.

399

O produktu: Physicians Formula Murumuru Butter Matte Monoi Butter Eyeliner oční linka 6 ml

50133150

Úvod

Ať si vyberete odvážné nebo přirozené líčení, luxusní a voděodolná matná oční linka splní vaše přání a váš pohled bude neodolatelný! Physicians Formula Murumuru Butter Matte Monoi Butter Eyeliner oční linka obsahuje exkluzivní máslovou směs pro dokonalou aplikaci jemné i velmi výrazné oční linky v jediném tahu. Je plná esenciálních mastných kyselin pro zjemnění, výživu a hydrataci vašich řas.

Výsledek:

  • líčení vydrží po celý den
  • matná linka zvýrazní pohled
  • rostlinné látky pečují o řasy

Složení

Obsahuje vzácnou směs exotického tahitského másla Monoi a másla murumuru, cupuaçu a tucuma. Dermatologicky, klinicky a oftalmologicky testováno.


Použití

Před použitím dobře protřepejte. Naneste oční linku podél horní linie řas pro jemné zvýraznění pohledu, nebo vytvořte odvážný dramatický vzhled silnější linkou. Nikdy nepoužívejte oční linku uvnitř linie řas.


O značce

Značku Physicians Formula založil již v roce 1937 alergolog Dr. Frank Crandall pro svou manželku, která trpěla lupusem a toužila po make-upu, který by byl vhodný pro její citlivou pleť. Všechny produkty Physicians Formula proto musí vyhovět přísným požadavkům, aby mohly být označené za hypoalergenní a bezpečné pro citlivou pleť i oči. Physicians Formula nabízí široké portfolio produktů.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.