Kosmetika

PIZ BUIN Mountain Cream & Lipstick SPF30 20 ml

Značka: PIZ BUIN
4.5
  • Mountain Cream & Lipstick SPF30 od značky PIZ BUIN dokonale hydratuje rty i pleť a poskytuje vysokou ochranu před sluncem a vnějšími vlivy.
319

O produktu: PIZ BUIN Mountain Cream & Lipstick SPF30 20 ml

50068852

Úvod

Mountain Cream & Lipstick SPF30 od značky PIZ BUIN dokonale hydratuje rty i pleť a poskytuje vysokou ochranu před sluncem a vnějšími vlivy. Jeho jemná a rychle se vstřebávající konzistence umožňuje pleti volně „dýchat“, protože nemastí a udržuje póry čisté. Krém je odolný vůči vodě a potu, čímž zajišťuje maximální ochranu i během náročných sportovních aktivit. Je ideální pro lyžaře i snowboardisty, horolezce a turisty pohybující se v horách během zimního období. Obsahuje vitamin E a voní po vanilce. Podporuje přirozenou ochrannou vrstvu pleti a chrání ji také před dalšími vnějšími vlivy jako je intenzivní slunce, chlad nebo vítr

Hlavní vlastnosti:

  • poskytuje vysokou ochranu před UV zářením
  • posiluje přirozenou bariéru pokožky
  • ideální na rty a pleť

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je krém voděodolný, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nevystavujte kojence ani malé děti přímému slunci. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.