Allnature Goji BIO šťáva 500 ml

Doplněk stravy

Značka: ALLNATURE
Kustovnice čínská, známá také jako Goji, je jeden z nejvýživnějších plodů na světě. Vychutnejte si jej ve formě 100% přírodní šťávy té nejvyšší kvality v BIO provedení bez barviv a konzervantů.
255

Cena za 1 litr: 510 Kč

O produktu: Allnature Goji BIO šťáva 500 ml

50090750

Kustovnice čínská, známá také jako Goji, je jeden z nejvýživnějších plodů na světě. Tento poklad čínské medicíny si nyní můžete vychutnat ve formě 100% přírodní šťávy té nejvyšší kvality v BIO provedení bez barviv a konzervantů. Nejvyšší požadavky a německá kontrola požadující perfektní produkt garantují to nejlepší. Proto bylo logickým vyústěným prodávat tuto šťávu ve skleněných lahvích, které nejlépe dokáží uchovat tento cenný produkt oproti plastovým lahvím. Tento doplněk stravy, který obsahuje 500x více vitaminu C než pomeranč ve stejné váze, je ideálním způsobem, jak tělu dopřát potřebné látky a podpořit imunitní systém. Podpořte své tělo pravidelným pitím šťávy z Goji.

Hlavní vlastnosti:

  • BIO kvalita
  • bez přidaného cukru, barviv a konzervantů
  • obsahuje 500x více vitaminu C než pomeranč

 


Dávkování

Užívejte 30 ml 1-2x denně před jídlem. Doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců.

Složení

100% šťáva z plodů Goji bez obsahu přidaných cukrů.  

Upozornění

Uchovávejte šťávu mimo dosah dětí. Není určena dětem do 3 let. Nepřesahujte doporučenou denní dávku. Šťáva není určena jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uzavřenou lahev skladujte na tmavém místě, po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 8 - 10 dnů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.