844 909 909|info@drmax.cz

President

Produkty President

Filtry

Máte vybráno:

Značka: President

99 Kč
89 Kč
59 Kč
48 Kč
39 Kč 74 Kč
74 Kč
74 Kč
79 Kč
89 Kč
104 Kč
68 Kč
74 Kč
34 Kč 49 Kč
89 Kč
49 Kč
59 Kč
89 Kč
49 Kč
89 Kč
79 Kč
49 Kč
49 Kč

President

Zajistěte si zářivý úsměv v každém věku, ať už máte v ústech mléčné zoubky, pravé zuby či zubní náhrady. Značka PRESIDENT patří mezi osvědčené výrobce doplňků určených k ústní hygieně. Vyberte si z široké nabídky zubních past, ústních vod, nití či čisticích tablet podle toho, jakého účinku chcete dosáhnout.

Pravidelné používání produktů PRESIDENT vám pomůže odstranit ze zubů zbytky jídel a zanechá v ústech svěží dech. Na své si přijdou všichni bez rozdílu, dokonce i v případě, že se musí vypořádávat s bolestivými či krvácejícími citlivými dásněmi. PRESIDENT vám nabízí přípravky k šetrnému čištění, antibakteriální řešení zamezující tvorbě zubního plaku a kazu, výrobky s bělícím účinkem a mnoho dalšího.

Speciální kategorii produktů tvoří zubní pasty pro děti. Ty jsou obohaceny o příchutě, díky kterým si vaše malé ratolesti rády navyknou na pravidelní čištění svých zoubků. Ruku v ruce s pastou jde i kartáček. Jeho měkká vlákna nedráždí dásně, ale přesto zvládnou odstranit plak i z hůře dostupných prostor, abyste nemuseli k zubaři chodit s žádnou bolestí.

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.