President

Zajistěte si zářivý úsměv v každém věku, ať už máte v ústech mléčné zoubky, pravé zuby či zubní náhrady. Značka President patří mezi osvědčené výrobce doplňků určených k ústní hygieně. Vyberte si z nabídky zubních past, ústních vod, nití či zubních kartáčků podle toho, jakého účinku chcete dosáhnout.

Seřadit podle
  • Pečujte o své dásně při paradentóze, chirurgických zákrocích nebo podráždění.
  • zubní pasta 75 ml
    5.0
    (1)
    Bělící zubní pasta s minerální solí a bylinnými extrakty pro přirozeně bílé zuby.

Pravidelné používání produktů President vám pomůže odstranit ze zubů zbytky jídel a zanechá v ústech svěží dech. Na své si přijdou všichni bez rozdílu, dokonce i v případě, že se musí vypořádávat s bolestivými či krvácejícími citlivými dásněmi. President vám nabízí přípravky k šetrnému čištění, antibakteriální řešení zamezující tvorbě zubního plaku a kazu, výrobky s bělícím účinkem a mnoho dalšího.

Speciální kategorii produktů tvoří zubní pasty pro děti. Ty jsou obohaceny o příchutě, díky kterým si vaše malé ratolesti rády navyknou na pravidelní čištění svých zoubků. Ruku v ruce s pastou jde i kartáček. Jeho měkká vlákna nedráždí dásně, ale přesto zvládnou odstranit plak i z hůře dostupných prostor, abyste nemuseli k zubaři chodit s žádnou bolestí.