Doplněk stravy

Priessnitz Žilní a cévní výživa FORTE 60 tobolek + Mazání na žíly a cévy Medical

Značka: PRIESSNITZ

Priessnitz Žilní a cévní výživa FORTE je doplněk stravy obsahující hesperidin, diosmin, katechiny z extraktu zeleného čaje zlepšující pružnost cév, vinnou révu napomáhající ke zdravějším žilám a omezení pocitů těžkých nohou, a vitaminy skupiny B.

465
FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma

O produktu: Priessnitz Žilní a cévní výživa FORTE 60 tobolek + Mazání na žíly a cévy Medical

50094118

Úvod

Priessnitz Žilní a cévní výživa FORTE obsahuje aktivní bioflavonoidy hesperidin a diosmin. Dále je obohacena o extrakt zeleného čaje, který zlepšuje pružnost cév, a je známý svými antioxidačními vlastnostmi. R.I.M. concentrate představuje kombinaci beta-glukanů z pivních kvasnic a trans-resveratrol z vinné révy. Právě vinná réva napomáhá ke zdravějším žilám a omezuje pocity těžkých nohou. Vitaminy B6 a B12 pomáhají k tvorbě červených krvinek. A vitamin C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév.

Hlavní vlastnosti:

  • katechiny z extraktu zeleného čaje zlepšují pružnost cév
  • vinná réva napomáhá ke zdravějším žilám
  • vinná réva omezuje pocity těžkých nohou
  • vitamin C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév
  • vitaminy B6 a B12 napomáhají tvorbě červených krvinek

Dávkování

1 tobolka denně.


Složení

Hesperidin (55 mg/tob.), diosmin (240 mg/tob.), extrakt zeleného čaje (60 mg/tob.), R.I.M. concentrate – směs extraktu z plodů vinné révy s obsahem trans-resveratrolu a jeho glukosidů a extraktu z pivních kvasnic s obsahem beta-1,3/1,6 D-glukanu v poměru 1:1 (62 mg/tob.), vitamin B12 (6 µg/tob.), vitamin B11 (350 µg/tob.), vitamin B5 (16 mg/tob.), vitamin B6 (2,4 mg/tob.) a vitamin C (14 mg/tob.).


Upozornění

Není určeno dětem. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Současné užívání s léky předem konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.