Priessnitz

Řadit
Filtry výpisu
Priessnitz Kolageny + Boswellie péče o klouby 90+30 tablet

péče o klouby 90+30 tablet

Doplněk stravy

Priessnitz Péče o klouby obsahuje tři druhy kolagenů, vitaminy a boswellii, která přispívá k podpoře hybnosti a pružnosti klubů. Nyní v balení 3+1 měsíc užívání zdarma.

  279 Kč
  Priessnitz Žilní mazání Classic 300 ml

  300 ml

  Kosmetika

  Priessnitz® Žilní mazání Classic obsahuje unikátní kombinaci rostlinných extraktů s komplexním příznivým působením na kvalitu žilního a lymfatický systém.

   

   219 Kč
   Priessnitz De Luxe hřejivé mazání 200 ml

   hřejivé mazání 200 ml

   Kosmetika

   Priessnitz® Hřejivé mazání De Luxe bylo vyvinuto dle nejnovějších poznatků moderní farmacie. Jde o přípravek s unikátním složením, které významně prodlužuje hřejivý účinek.

    235 Kč
    Priessnitz Žíly a cévy MEDICAL 125 ml

    125 ml

    Zdravotnické prostředky

    Zmírňuje obtíže spojené s křečovými žilami a žilkami. Obsahuje bezpečné a prověřené přírodní látky.

     239 Kč
     Priessnitz De Luxe kloubní mazání 200 ml

     kloubní mazání 200 ml

     Kosmetika

     Priessnitz® Kloubní mazání De Luxe se vyznačuje významným obsahem účinných látek a svému uživateli přináší luxus v podobě nejvyšší kvality péče o klouby a pohybový aparát.

      199 Kč
      Priessnitz Žilní a cévní výživa FORTE 60 tobolek + Mazání na žíly a cévy Medical

      60 tobolek + Mazání na žíly a cévy Medical

      Doplněk stravy

      Priessnitz Žilní a cévní výživa FORTE je doplněk stravy obsahující hesperidin, diosmin, katechiny z extraktu zeleného čaje zlepšující pružnost cév, vinnou révu napomáhající ke zdravějším žilám a omezení pocitů těžkých nohou, a vitaminy skupiny B.

       359 Kč
       Priessnitz Kloubní výživa Forte + kolageny 180+90 tablet

       180+90 tablet

       Doplněk stravy

       Priessnitz Kloubní výživa FORTE+ je doplněk stravy obsahující glukosamin, boswellii, vitamin C, K a D. Složení je nyní navíc obohaceno o kolagenový komplex DuoActivTM obsahující dva typy kolagenů.

        669 Kč
        Priessnitz Classic kloubní mazání 300 ml

        kloubní mazání 300 ml

        Kosmetika

        Priessnitz® Kloubní mazání Classic přináší svému uživateli luxus v podobě nejvyšší kvality péče o klouby a pohybový aparát.

         219 Kč
         Priessnitz De Luxe chladivé mazání 200 ml

         chladivé mazání 200 ml

         Kosmetika

         Priessnitz® Chladivé mazání De Luxe bylo vyvinuto dle nejnovějších poznatků moderní farmacie. Jedná se o přípravek s unikátním složením, které svému uživateli přináší luxus v podobě nejvyšší kvality péče o svaly.

          219 Kč

          Odlehčete svým nohám. Podpořte přirozenou pevnost a pružnost cév a zamezte vzniku otoků. Vincent Priessnitz byl slavný léčitel, který si založil lázně, do kterých se sjížděla smetánka z celé Evropy. Jeho poznatky se využívají dodnes, takže s koupí PRIESSNITZ žilní a cévní výživy si můžete být jisti, že výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

          PRIESSNITZ žilní a cévní výživa je doplněk stravy ve formě tobolek. Jeho základ tvoří hesperidin, diosmin a vitamíny B5, B6, B11 a B12. Vitamíny B6 a B12 přispívají ke tvorbě důležitých červených krvinek.

          Jedinečné komplexní složení doplňku PRIESSNITZ žilní a cévní výživa z něj dělá výborného společníka pro každého bez rozdílu věku.

          Priessnitz Žilní a cévní výživa je doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování.