Hračky pro psy

Seřadit podle
   Hračky pro psy

   Hračky pro psy

   Hra je pro pejsky mnohem důležitější, než by se mohlo na první pohled zdát. Psí hračky totiž zdaleka nejsou jen pomůckou pro chvilkové rozptýlení. Důvodů, proč by si pejsci měli hrát co nejvíce, je celá řada. Hračky jim poskytují možnost fyzické aktivity, a podporují tak jejich pohybový aparát a celkové zdraví.

   Nabízejí také duševní stimulaci – k tomuto účelu jsou ideální hračky, do nichž je možné ukrýt pamlsek. Hračky také působí proti stresu, např. žvýkací hračky pomáhají psům uvolnit se a zvládat třeba i pobyt doma o samotě. V neposlední řadě hračky také pomohou zabránit destruktivnímu chování u pejsků, kteří mají tendence v domácnosti rozkousat či rozžvýkat, na co přijdou. V parných letních dnech zase váš čtyřnohý kamarád uvítá chladicí hračky, které se plní vodou a nechávají se zmrazit. A co je asi nejdůležitější? Hra skvěle posiluje vztah mezi psem a jeho páníčkem. Navíc si oba užijete spoustu zábavy. 

   Míčky pro psy

   Patrně nejoblíbenější mezi psími hračkami jsou míčky. Aportování je pro pejsky přirozenou záležitostí a nosit páníčkovi míček mohou téměř do nekonečna. Hra s míčkem povzbuzuje psy k běhu, skákání a chytání, což je skvělý způsob, jak je udržet aktivní, zdravé a v dobré náladě. Ke hře můžete pořídit různé typy míčků – kromě míčků na hraní a cvičení existují míčky žvýkací, míčky na provázku, míčky k ukrytí pamlsků, plovací míčky pro hru ve vodě, měkké plyšové míčky, míčky, které vydávají zvuky, chladicí míčky a další. 

   Hračky pro psy na e-shopu Dr.Max

   V našem e-shopu najdete pro své chundelaté kamarády nabídku kvalitních hraček značky Dog Fantasy. Mezi nimi např. celou řadu interaktivních míčků na pamlsky v různých barvách a velikostech či chladicích hraček (kosti, míčky, rybičky). Míčky na provázku Dog Fantasy Dental Mint jsou určeny k házení, žvýkání nebo přetahování a kromě pořádné porce zábavy pomohou vašemu parťákovi předcházet tvorbě zubního kazu a dalším zubním problémům.