Misky pro psy

Seřadit podle
   Misky pro psy

   Misky pro psy

   Aby si váš čtyřnohý kamarád mohl jaksepatří vychutnat krmení i pití, je třeba pořídit mu vhodnou misku. Důležitá je dostatečná velikost, aby pes mohl jíst a pít pohodlně bez zbytečného úsilí (a rozhazování krmení po okolí, co jistě ocení páníčci). Dále je třeba posoudit materiál, z jakého se misky vyrábějí – existují krmicí misky nerezové, keramické či plastové. Pokud má pejsek tendenci misku při jídle přesouvat po podlaze, je praktická spíše miska z těžšího materiálu (keramika) nebo alespoň miska zespodu opatřená protiskluzovou vrstvou.  

   Další možností na výběr jsou speciální misky určené pro pejsky s trávicími či jinými obtížemi, např. zpomalovací misky pro psy se sklony k rychlému hltání, nebo misky na stojánku pro snazší krmení starších nebo velkých psů, kteří se pak nemusejí ke krmivu tolik sklánět, a šetří tak klouby.  

   Misky využijete jak pro domácí krmení, tak na cestách – v tom případě jsou optimální silikonové skládací misky. Pitný režim na výletě nejen v horkých dnech pomůže zajistit cestovní napáječka.

   Misky pro psy na e-shopu Dr. Max

   V našem e-shopu najdete například odolné skládací cestovní misky pro psy značky Dog Fantasy v různých velikostech a barvách pro psí kluky (modré) i slečny (růžové), obojí s praktickou karabinkou k upevnění na batoh. Vždy čerstvou vodu mějte po ruce v cestovní lahvi se zabudovanou miskou Dog Fantasy o různých objemech.