Podložky pro psy

Seřadit podle
   Podložky pro psy

   Podložky pro psy

   Podložky pro psy jsou absorpční a ochranné pomůcky, na něž mohou pejsci vykonávat svou potřebu místo venčení. Podložky jsou užitečné zejména pro štěňátka, u nichž slouží k nácviku venčení. Užitečné jsou také pro starší nebo nemocné psy, kteří nezvládají chození ven. Podložku využijete i v situacích, kdy je venčení venku obtížné, např. během velmi nepříznivého počasí. 

   Podložky mají vysoké absorpční vlastnosti (výrazně vyšší než podložky pro kojence). Díky gelovému jádru povrch po použití zůstává suchý a čistý. Některé podložky jsou aromatizovány tak, aby pejskům příjemně voněly. Běžnou součástí jsou složky k eliminaci zápachu, např. aktivní uhlí. 

   Podložky můžete umístit na zem nebo vložit do psí toalety nebo do přepravky. 

   Podložky pro psy – velikosti 

   Podložky vybírejte samozřejmě podle velikosti svého čtyřnohého kamaráda. Mají tvar obdélníku a základní tři velikosti jsou 45x30 cm, 60x45 cm a 90x60 cm. 

   Podložka Puppy Trainer 

   Tréninkové podložky Puppy Trainer jsou ideální pro výchovu vašeho pejska k čistotě. Povrch podložky Puppy Trainer má jemnou strukturu, která je pro psy příjemná. Pod ní se nachází vrstva gelu, který absorbuje všechny vlhkosti a zápach a podložka je už půl minuty po použití opět suchá. Spodní strana je potažená nepropustnou folií, takže vaše parkety nebo koberec jsou v bezpečí. Jak Puppy Trainer používat? Postupně podložku umisťujte blíže ke dveřím a dále od místa, kde se štěňátko běžně pohybuje. To mu pomůže si vytvořit návyk vykonávat potřebu venku. Cílem je, aby pejsek při potřebě venčení věděl, že má jít ke dveřím. Po každém úspěšném pokusu nezapomeňte pejska odměnit pamlskem.