Pamlsky pro psy

  (12)
Seřadit podle
Pamlsky pro psy

Pamlsky pro psy

Pamlsky pro psy jsou oblíbené pochoutky, které využijete jako odměnu při tréninku, pro posilování vztahu se svým psem nebo jen jako malou radost pro svého mazlíčka. Vybírejte kvalitní a bezpečné pamlsky – ujistěte se, že složení pamlsků je přirozené a neobsahuje mnoho tuku, umělých barviv nebo konzervačních látek. Pamlsky dávkujte s mírou, aby váš pejsek nezačal nabírat nadbytečná kila.  

Žvýkací pamlsky 

Žvýkání je pro psy přirozeným chováním, které jim pomáhá uvolnit stres a napětí. Navíc posilují žvýkací svaly. Žvýkací pamlsky jsou skvělé i pro psy, kteří mají tendenci žvýkat a ničit věci v domácnosti (boty, koberce, dětské hračky apod.) Žvýkací pamlsky se vyrábějí z různých surovin a mají různé tvary i velikosti. Pejskovi tedy můžete na žvýkání pořídit např. pamlsek ve tvaru kosti (tzv. vápníkové kosti), různých paliček či tyčinek (např. ze surové kůže). Některé žvýkací pamlsky jsou navíc plněné masovou náplní nebo jinými pochoutkami, a jsou tedy pro psy ještě lákavější. 

Dentální pamlsky 

Dentální pamlsky pro psy v sobě spojují vlastnosti běžných žvýkacích pamlsků a dentálních přípravků pro psy. Mají tvar uzpůsobený tak, že při žvýkání pomáhají čistit zuby a dásně a při pravidelném žvýkání snižují tvorbu zubního kamene. Navíc obsahují i složky pro svěží dech, třeba mátu či eukalyptus. 

Sušené maso 

Sušené maso je oblíbenou pochoutkou pro mnoho psů. Může to být hovězí, kuřecí, krůtí nebo jiný druh masa, u psů jsou oblíbené např. sušené králičí plátky. Sušené maso zpravidla neobsahuje umělá barviva ani konzervační látky. Jelikož obsahují bílkoviny pouze z jednoho zdroje, jsou sušená masa dobře snášena i citlivými a alergickými psy. 

Jak vybírat pamlsky pro psy?

Je důležité vybírat žvýkací pamlsky, které jsou vhodné pro velikost a plemeno vašeho psa. Pokud psovi dáte žvýkací pamlsek, mějte ho raději pod dozorem, abyste se ujistili, že jej konzumuje bezpečně a že si neláme zuby či se nedusí. Při výběru žvýkacích pamlsků také zohledněte konkrétní potřeby a zdravotní stav pejskaVyzkoušejte také chutné konzervy pro psy nebo kapsičky. Na webu najdete také speciální veterinární diety pro vašeho mazlíčka.